| Girl1234566547 a întrebat:

Ce parere aveti despre satanisti? credeti ca sunt bolnavi psihic?big grin

Răspuns Câştigător
| sy46 a răspuns:

Automat, daca esti satanist esti si credincios. Nu poate fi rau, fara bine; nu poate exista un Satan, fara un Dumnezeu.Nu sunt bolnavi psihic; poate usor deviati.Fiecare are libertatea de a alege.
Un credincios obsedat este egal cu un satanist din punctul meu de vedere.Amandoi cred intr-o entitate spirituala pe care o preamaresc si o "slujesc""zic ei.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca satanistii practica onania in grup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Satanism documenteaza-te intai

| Satana a răspuns:

Sunt ca si voi, crestinii.

| Titan a răspuns:

Avand in vedere la unele dintre ritualuri o cam iau pe aratura dar ii dau dreptate si lu sy46big grin

| adda_3980 a răspuns:

Tot oameni sunt...fiecare isi alege drumu`n viata.straight face