| Daria a întrebat:

Ce pot face cand ma duc la bunica mea la curte? Nu sta la tara sa zic ca o ajut la treburile gospodaresti sau altele de genul, sta la casa aproape de oras si are gradina frumoasa, ca un parculethappy. Eu cand merg la ea desenez, stau pe iarba si citesc, ma dau in leagan sau ma intalnesc cu o prietena de acolo.Alte idei mai avetihappy?

Răspuns Câştigător
| qCristiana a răspuns:

Poti culege flori, poti juca volei, o poti asista sau chiar ajuta etc.etc.FUNDA?