| maramureseanca a întrebat:

Ce sa ma joc cu cea mai buna prietena? (avem 10 ani si suntem in bloc, ne plac prostiile)

Răspuns Câştigător
| ana072001 a răspuns:

Hei, va puteti juca jocuri in 2 la calculator, sau sa va uitati la videoclipuri amuzante, sa va jucati cu papusile, sa va costumati, sa faceti parada modei, sa jucati jocuri de gen Monopoli, sa faceti farse la telefon, sa va spionati paintii, sa va jucati cu plusuril sau sa va jucati ca sunteti anumite personaje. Eu asa faceam cand aveam 10 ani, siera urat afara sad