| leonet09 a întrebat:

Ce ziceti metin2.uk e un joc bun pentru multiplayer?
sau imi pai dati voi sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai tare joc din lume.Am ajuns la lv 76 si sunt aproape cel mai tare din joc.Este un joc super tare. Ii fain jocul daca te sti juca.

140 răspunsuri:
| leonet09 explică:

Eu sunt game master si am vrut sa vad ce ziceti despre joc
am lvl 90 si credeti-ma e cool rau de tot pot sa ma transfoprm in orice pot sa fac orice
poate o stiti pe GM Odyysy ea e sotzi mea iar numele meu e Tristan (in joc)

| hanry a răspuns:

Www.metin2.ro dar e greu de lasat eu il jucam pana pe la vreo 12 noaptea si am ajuns la lvl 36

| .-RaZvY-. a răspuns:

E vai de capul lui jocul, eu iti sugerez sa incerci jocuri pre cum ar fi BOTS Acclaim sau RYL Torment, RYL Revenge...winking Dar ai grija, RYL creeaza independenta, Eu stateam pana la 3-4 dimineata cu prietenii... Dar merita incercat dupa mine este cel mai calumea joc mmorpg ( 3D) In caz ca vrei sa joci Torment si nu Revenge ceremi in privat ID'ul.winking Adaug ca si o paranteza pentru RYL: ( Ca sa il poti juca trebuie sa te descurci destul de bine cu engleza big grinwinking )

| andrreea a răspuns:

E tare jocul... dar uneori este foarte plictisitorstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 este un joc foarte tare, numai ca iti recomand sa joci metin2.us sau metin.uk. Metin2.ro este plin de bug-uri, hackeri si n00bi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 e cel mai tare joc din lume frate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un joc foarte fain... e plictisitor de la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain jocu da iti recoman mai bine metin2.us in lvl 38 si am trecut doar intr-o saptamana iar la uk am trecut lvl 27 in 2 saptamani. E drept ca la uk am vz mai multi jucatori de lvl 70 in sus decat la us dar cred ca us e mai mistowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraiere denisa 2000 hsm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun. dupa c-um ai vazut postarea lui,, anonim'' merita sa incerci metin 2Uk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc METIN 2 RO si sunt ca un singuratic mai mereu si nu e cum zic unii... ca e un joc pe hackeri, pentru ca majoritatea joaca corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 e un joc destul de tare dar uneori iti vine sa renunti pentru totdeauna laughing spun asta pentru ca sunt zile in care poti pierde ceva important (o armura +..., arma etc) si trebuie sa te apuci iar ori renunti big grin a si iti recomand sa joci pe UK dar in NICIUN CAZ Pe ro (daca nu stii engleza joacate pe ro dar... romania big grin, bugurile, etc nu cred ca o sa iti placa )Succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain jocul e soopeeer, numai ca is la lvl 17 raspundeti-mi si mie dc nu cresc repede cresc pree incet dc cresc incet?
?
respundetimiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 e cel mai tare joc din lume am lvl 37 e beton vil recomand elor care nul joaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e foarte bum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic c e smecher

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bun rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io joc doar pe. ro si pe. us

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma
ii fain
atata ca ii in engleza ca nu stiu engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am inceput

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2.US (English) din punct de vedere optional nare nici o eroarewinking bugurile vin de la admin master. edit care este configurat 45% pe ziwinking acolo sunt fixate cenzurarile, yang-iurile, y-team, etc.
Din proprie experienta va sfatuiesc sa folositi Metin 2.US.

bEbItZa Gamer : CS 1.6(romania.laleagane.ro), Metin 2.US(Nu dau server), fifa 08!

Vand cont nija (lvl 54, armuri + 800 de licori + scut + 4 magii, etc), mai multe informati la idul de Y! M : bebitza1994

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin este cel mai tare joc multiplayer si eu am lvl 37 si am all iteme +9 daca joci cu cap jocu i super frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun jocu sunt 17, 42%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratilor eu nu inteleg de e va coplicati cu metin2 us, uk... a aparut metin 2RO (Romania) eu am un razboinic de lvl 34 numele din joc e RaFFy