| r8driver a întrebat:

Ceva sfaturi, cum ma-si putea lasa de fumat.

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

1 vointa 2 daca iti va spune doctorul; daca nu te lasi de fumat vine aia cu coasa? te lasi>? deciu eu sunt una din acelwe pers careia miu s a spus; daca nu lasi tigarile e fff grav. vrei sa mai traiesti lasa le .si gata. sincer din seara respectiva cind am fost la medic si mi asp asa nu am mai fumat si nici nu simt nevoia deci voina ambitie si putina frica de COASA,,

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

S-a mai discutat aceasta problema si iti recomand si chiar te rog sa citesti: http://www.tpu.ro/sanatate/cum-sa-ma-las-de-fumat-1/.

| daniDeeDee a răspuns:

Voinţă.

| Beatrice a răspuns:

Nu fi nervos, pur si simplu iti iei plasturi din aia anti fumat de la farmacie sau nu-ti mai iei tigari happy

| Piscotel a răspuns:

Nu vrei, nu poti

| r8driver explică:

@furni sta draci in tine ca furnicele in musuroi...de ce? de fuiecare data numai pe mine ma corectez? te-am mai zis ca nu stiu gramatica, ma inveti tu?

| crizantema a răspuns:

R8driver...si eu fumez, m-am lasat o data vreo 2 doi ani si apoi m-am apucat iar.Nu e cine stie ce filozofie sa te lasi de fumat, iti trebuie ambitie atat.

| laryssa93 a răspuns:

Dap am rezolvat!

trimite-mi id-ul tau de mess prin msj privat tongue

| nick_9589 a răspuns:

Sa crezi ca poti, inainte de a incerca. esti om, esti puternic, esti liber. nu esti dator sa fumezi. profita de libertate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pur și simplu nu mai fumezi, când stingi ultima țigară nu te gândești că ea este de fapt ultima.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa incepi prin a invata gramatica. Vei avea o ocupatie. Apoi, stapanind gramatica, se va secreta serotonina, si functia va fi acoperita si nu vei mai simti nevoia sa fumezi. Fiindca vei avea gramatica si satisfactia de a te exprima frumos si corect in scris si vorbire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te invat. Tu ma inveti sa ma las de fumat. Deal?

| barbie78edt a răspuns:

Cartea lui ALLEN CARR- In sfarsit nefumator-metoda usoara a lui Allen Carr.
Asa am reusit eu dupa ce am epuizat sute de sfaturi despre lasatul fumatului.

| Cristinaaaaa a răspuns:

Incearca s le raresty... fumeaza tygary mai tarys nu simty nevoia s fumezy din nou
sau cand vry s fumezy mananca guma, seminte, bomboane

eu acum m-am lst pentru ca sunt nevoita nu vreau s-i fac raw bebelului meolove struck

aa. sh mlta `mlta vointa

baftabatting eyelashes