| xXJustMeXx a întrebat:

Cine crede ca in 2012 v-a venii sfarsitul lumii?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu nu cred!
nu au avem de unde sa stim!
doar dumnezeu stie happy

| ImmortalQueen a răspuns:

Eu nu cred, e o prostie.

| tranquilaaa a răspuns:

Prima data aia care au spus ca in 2012 vine sfarsitul lumii ar fi trebuit sa se gandeasca prima data cand vine sfarsitul lor si sa nu mai dea bani pentru niste porcari astea sunt munciuni pe fata

| äπđÿ a răspuns:

Doar dumnezeu stie asta adica nu poate niste chestii antice si dedemult sa afirme ca maine dam ortu popii intelegi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

esti sigura? mai oameni buni raspundeti care stiti ca daca e sa fie in 2012 sa stiu si eu s aplec de-acasa