| tocana97 a întrebat:

Fundita cine crede ca in 2012 va fi sfarsitul lumii? eu nu

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Buna,

Nici eu nu cred in sfarsitul lumii din 2012. Cei ce au pornit chestia asta s-au gandit sa ne sperie putin.
Numai Dumnezeu stie ce se va intampla, nu noi, nici alti oameni. Intradevar, poate fii o schimbare radicala mai mare, dar nu sfarsitul lumii. Eu nu cred nimic din balivernele acestea.
Sperie copii, saracii. In scoala mea am auzit in clasele 1-4 ca numai dorm copii noaptea si au numai cosmaruri.
Rusine din partea lor! Mare rusine!

Sa nu crezi niciodata in oameni care spun aceste lucruri, roaga-te lui Dumnezeu, el face tot.

Numai bine!

11 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Se vor produce niste schimbar caci va fi sf.erei asteia si va incepe alta. Cel putin asa am inteles eu, dar sf il stie doar Dumnezeu si nu cred ca va fi.:*

| BiaSiAtat a răspuns:

Aceasta este doar o prmontie.Cu ce trece timpul oamenii mint mi mult pentru bani.La inceput aceasta era o maree realiate dar acum nu mai ese

| Satisfaction a răspuns:

Nici eu...asta numai Dumnezeu stie

| angel99_2049 a răspuns:

Noo doar se va schimba era.

| miriapo7 a răspuns:

Nici eu nu credtongue>big grin

| AframyK a răspuns:

Sunt doar prostii ai unor oameni fara minte.Numai ei stiu de cate ori au fixat sfarsitul lumii, si pana la urma s-au facut de rasul tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred... o sa fie ceva, o schimbare, dar nu sfarsitul lumii. Sfarsitul lumii il stie doar Dumnezeu. Bravo tie ca nu crezi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca va fi sfarsitul, probabil niste schimbari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu crd acum la T. V a spus ca nu mai vine in 2012 laughing vine in 2036 ne pacalesc astia d ne rupe mama mia zis o povestestit o poveste de cand era ea mica :

a dat la radio cand va fii eclipsa va muri toata lume laughinglaughing si nu s a intamplat

cand o sa fie 2036 sa vedeti ca o sa zica nu in 2036... in 2079 [ sa zic si eu asa straight face ] sunt numai minciuni nu au ce sa bage la tv. eu una nu cred si cand va veni Apocalipsa Dumnezeu stie moate veni din moment in moment

ati vazut ce oameni rai sunt pe lumea asta?!?

arunca deseuri demoleaza parcuri etc.

orice ar face ei... dupa aia noi o sa suportam noi suntem mostenitori! dar ei nu se gandesc ee poate se gandesc dar doar uni si mai multi copii oare ce se va intampla cu noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu... o porcarielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o prostie
vor sa ne sperie

Eu nu cred