| Ratonhnhakéton a întrebat:

Cine crede ca in 2012 vine sfarsitul lumii?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Dupa 1 ianuarie 2013 o sa apara nu stiu ce calendar scris de nu stiu ce "civilizatie" de limbrici roz bon-bon care o sa se sfarseasca la alta data, si tot asa. Eu cred ca in 15.15. 2015 o sa murim thinking

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E o prostie.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu stie nimeni nimic, numai Dumnezeu, poate va fi poate nu, intrebarea e, esti pregatit sa-ti vezi Dumnezeul?
http://www.divinerevelations.info/....../index.htm
Vegheaţi, dar, căci nu ştiţi ziua, nici ceasul în care va veni Fiul omului.
Matei 25:13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, nu. Au fost prea multe "sfirsituri". Dar cum spune @UtilizatorRepetent, va veni sfirsitul acestor intrebari.

| Ratonhnhakéton explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu cred sunt numai prostii.

| Userses a răspuns:

Eu cred ca va veni sfarsitul acestor intrebari.

| loveanime059 a răspuns:

E o prostie, nu o sa vina sfarsitul lumii, Dumnezeu nu a facut lumea ca apoi sa o distruga straight face

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Eu nu cred!

| FabYan0 a răspuns:

Poi as face ultimu lucru pe care lar face un om : m-as pupa cu gagica din twilight in timp ce dansez tanga in fata lu' base rolling on the floor

| PuStoaicaa a răspuns:

Mai e un pic si intram in 2013 si tu intrebi despre "2012 sfarsitul lumii?laughing" am intrat demult in 2012 si nu s-a intamplat nimichappy

| bricubricu a răspuns (pentru PuStoaicaa):

Calendarul maias se termina la 21 decembrie 2012

| DomnishoaraPisicutza a răspuns (pentru bricubricu):

Eu cred ca ala care a scris calendarul maias a murit brusc si asa s-a treminat si calendarul. Nu a mai continuat nimeni sa-l scrie dupa ce a murit ala.

| Anonimus1122 a răspuns:

... nimeni nu crede laughing