| boby2010 a întrebat:

Crede-ti ca in 2012 va fi sfarsitul lumii?;(

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Buna!
Pe internet sunt tot felul de articole cu subiectul,, Vine sfarsitul lumii in 2012'', dar mai sunt si alte articole in care spun ca sfarsitul lumii va veni de abia in anul 4006 sau 2116.Eu nu stiu ce sa mai cred.In concluzie nu stie nimeni secunda, minutul, ora si anul cand va veni.Imi doresc si eu sa aflu data fixa, dar nu pot!sad
Papa.

14 răspunsuri:
| MeScorpion a răspuns:

Eu m-am cam plictisit de intrebarea asta... a fost si ieri, si alaltaieri.

| Dmesss a răspuns:

Sper!

| FoarteLetargic a răspuns:

Nu, deoarece cred in Dumnezeu
Pace tie

| MetalRocker a răspuns:

Nu! Sfarsitul lumii va veni cand vrea Dumnezeu nu cand vor prostii care vor sa ne sperie

Răspuns utilizator avertizat
| emiitzzy a răspuns:

Eu una cred in Dumnezeu nu in filme sincer si daca ii sa fie sfarsitul lumii va fi sa fie cand va vrea Domnul traiesteti viata in continuare si nu iti fa tu problemeoh go on caa daca Dumnezeu vrea si maine poate fii sfarsitul deci...da acum nah fiecare cuu conceptiile lui despre viatalaughing:*:*

| AAAA31 a răspuns:

Nu, nu cred in chestia asta, nici macar nu putem sti cand vine un cutremu, doar decat cu cateva secunde inainte dar sa stim cand vine sfarsitul lumi

| albastrualb77 a răspuns:

Nu, eu una zic ca nu.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Vom vedea nimeni nu poate prezice asta pentru ca nu st clarvazatori si chiar daca sunt vad prostwinking

| tpuu a răspuns:

Nu! pentru simplu fapt ca sfarsitul lumii ziceau ca e in 2000 si uite suntem in 2011 "straight face acum in 2011 spun ca sfarsitul lumii este in 2036 straight face.
hee hee

Deci nici ei nu am ce sa mai zica.

Succes

| Stefania96dfg a răspuns:

Nu prea cred! Doar Dumnezeu poate stii cand va veni! Desi recunosc ca, cateodata chiar ma gandesc ca va veni si ma trec niste fiori!

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Nu...e tampenie

niemni n shtye candn e sfarsitu' lumii

| frumoasa_7645 a răspuns:

Pai din unele spuse ss`ar spune ca sf lumi va veni in 2013... nu stiu. sincer.

dar nu te speria.

fundita? PLIZ:O3

| DragosRo a răspuns:

Nu pentru ca s-a mai spus ca si in 2000 va veni si in 2006 va veni sfarsitul lumii si uite ca nu a avenit deci raspunsul e tot NU