| NIcoletaCerneanu a întrebat:

Cine va spune bancuri ...fontita e a lui!

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

- Bula! Tradu in engleza: "Pisica a cazut in apa si s-a inecat".
Bula: - Foarte simplu doamna profesoara: 'The cat catapultum in water glugluglu and no more miau miau!' laughing

3 răspunsuri:
| girl12girl a răspuns:

1. 'bula la scoala' intr-o zi la scoala doamna invatatore il scoate pe bula in fata clasei. bula prezinta globul[zice invatatorea]. bula zice: doamna invatatore globul, globul doamna invatatoare. 2. 'bula si propozitiile' la scoala doamna invatatoare il inreaba pe bula daca sia facut tema. el zice ca nu. invatatoare ii zica maine sa vina cu tema facuta. se duce bula acasa ii zice lu masa mama zi-mi o propozitie ea ii zice taci ca iti dau cu oala in cap. bula noteaza, apoi se duce la tacsu. tata zi-mi o propozitie ieeeeeeeeeeeeeee. bula noteaza. el se duce la fratise si ii zice frate zi-mi o propozitie suc de morovei. a2a zi la scoala invatatoarea ii zice lu bula sa ii zica prop. el zice taci ca iti dau cu oala in cap. invatatoare ii zice bula te duc la director el zice ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. vine directoru si ii zice lu bula. bula ce ai in minte. bula zice suc de morcovei. 3. 'bula si tacsu la biserica' bula cu tacsu se duce la biserica in timpul slujbii lui bula ii vine de cacare. tacsu ii zice sa se urce pe acoperis. acoperisul bisericii era rupt. preotul zice doamne dane mancare. se caca bula. preotul zice doamne da ne apa. se pisa bula. preotul intreaba ce mai vrei tu doamne? bula zice hartie igienica. stiu multe dar mi-e lene sa le scriu. ce zici merit FUNDA?