| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea deveni mai popular pe retelele de socializare?
Ce ar trebui sa fac ca sa fiu apreciat de cat mai multe persoane?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si la ce-ti foloseste? Vorbesc foarte serios: fa-ti prieteni REALI, in lumea REALA. Iesi, plimba-te, socializeaza, cunoaste oameni si locuri, umple-ti sufletul cu frumusetea locurilor si a oamenilor. Retelele de socializare sunt doar o portita de scapare pentru mizantropi (Google it).

| VibeTrix a răspuns:

De ce sa fi popular? A fi popular e ceva rau, mai bine fi tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand,nu intra in grupurile alea de pe Facebook! YouNeedsUs,AllforOne,astea-s cancer rau,si esti popular doar pe net,daca vrei sa fii popular, incearca sa faci memeuri pe junimea, faci glume pe convorbiri literale, a da, si fa o sedinta foto si inlocuieste ti pozele pe Facebook, daca nu arati bine nu poti deveni apreciat laughing

| NujCsz a răspuns:

Poti sa te bagi in acele grupuri de pe Facebook (YouNeedUs, Offtopic, AllForOne) si sa postezi lucruri interesante, care sa ii atraga pe oameni si sa iti aduca popularitate!
Sper ca te-am ajutat, funda?