| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea să fac rost de niste bani de buzunar in plus la 16 ani? in afara de cerut parintilor,bursa,ori pariuri sportive, m-am gandit la ceva online, ori la vandut chiestii pe diferite site-uri de profil

1 răspuns:
| tal4556 a răspuns:

Bună! Încearcă să găsești ceva firme care plătesc pentru click-uri, am un prieten care face cate ceva din asta. Mai poti face ceva traduceri dacă cunoști bine o limbă străină.
O altă metodă ar fi să economisești folosind un site cashback. Eu folosesc baack.com. Îmi place la ei faptul că primesc 50% din cashback-ul prietenilor mei. Deci am vreo 18 persoane în echipa mea, și sincer de câteva luni plătesc achizițiile doar din banii câștigați de la ei.
* Vezi că nu-ți dau link-ul de afiliere, să nu crezi că vreau să fac bani pe contul tău happy