| AnAcondaaa a întrebat:

Salut.imi puteti si mie cum pot sa fac rost de 100 lei in afara sa cer la parinti, afaceri online si pariuri sportive?

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Poti face online cateva sute de euro pe luna prin vivaSMS
http://www.vivasms.ro/h/35af2f818e
delatii la id: music_catalin

| onasis1961 a răspuns:

Te împrumuţi la bunici cu promisiunea că la prima pensie pe care o s-o primeşti vei restitui banii!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate ai ceva de amanetat.

| anonymous09 a răspuns:

Incearca pariurile sportive, pui putini bani si castigi multi, dar trebuie sa ai si un noroc mare, uitate si a cote

| thereed a răspuns:

Ai putea sa te imprumuti de la prieteni sau colegi de incredere, alta solutie nu gasesc sincer.

| georgiavalter a răspuns:

Aici gasesti cateva idei de afaceri online fara investitie https://ibanionline.wordpress.com Succes

| F1n a răspuns:

Pariuri sportive: uite-te la meciuri, la detaliile despre meciuri, pariaza pe echipele pe care le cunosti.