| Horea11 a întrebat:

Cum credeti ca va arata Terra in anul 3000?

Răspuns Câştigător
| ZambetulNebuniei a răspuns:

Depinde:
1. Lumea se va trezi si totul va fi ecologic si va ajuta planeta/planetele(nu sit ucm evolueaza lumea)
2.Lumea va continua sa distruga si nu va mai ramane nimic sa sustina viata.
3.Criza globala se va adanci si vor fi numai muritori de foame (daca va mai avea cine sa moara)
4.Se va porni un razboi din care...de fapt la armele de acum, sa ma gandesc la armele din viitor ma cam i-a cu frica, cam tot 0 oameni vor fi
5.Vom evolu asa repede (d.p.d.v. tehnologic) incat Pamantul va fi abandonat
6.Nimic, pare imposibil, dar nu e
7.Vom lua legatura cu extraterestri, care ori ne ajuta ori ne distrug
8.Se reintoarce Iisus Hristos, pentru judecata suprema
Si lista poate continua, posibilitatile sunt multe isi chiar neimaginabile. Nu poti decat sa speri si sa iti dai silinta sa faci o lume mai bun, pentru urmasi tai.

8 răspunsuri:
| geop a răspuns:

Fara oameni

| lavinia148 a răspuns:

Ori mai buna, ori n-o sa mai existe laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*Incepe sa cante Year 3000 de Busted
I've been to the year 3000
Not much has changed but they lived underwater
And your great great great granddaughter
Is pretty fine xD

| Чернобыль a răspuns:

Eu imi imaginez asa:
Lumea o sa se trezeasca si o sa impiedice distrugerea pamantului.
Apropo, voi cei de ziceti ca nu o sa mai existe Terra ganditi cam negativ.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Nu o sa mai existe atuncilaughing

| dinulia94 a răspuns:

Sincer nu mai cred ca va exista terra in anul 3000 happy ...cu modernizarile astea o distrugem...

| valahu a răspuns:

Capitanul Rinocer isi va aduna trupele de castori turbati si va asalta intreaga populatie de ursi koala si astfel bambusul va fi salvat! happy FUNDA? :-3

| Lesco_Stanislav_1954 a răspuns:

Da de ce nu va ginditi la ceva mai bine aa?