| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci pe cineva sa regrete ca te-a refuzat? in cazul unei prietene care refuza sa iasa afara cu o alta prietena

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Gandeste-te ca a cea persoana nu a putut sa iasa afara a fost retinuta de ceva anume si de altfel te-a refuzat, de ce sa o faci sa regrete? Ti-a facut ceva rau? Doar asa... ca ti s-a pus pata? e cea mai mare prostie daca vei face asta, iti poti pierde prietenia cu acea fata de exemplu! Gandeste de 100 de ori ce faci.