| pufyy a întrebat:

Cum sa transfer bani online?
Vreau sa'i trimit niste bani unui prieten.dar nu pot sa ajung la banca sa'i transfer si nici card eu nu am..cum sa fac sa'i trimit bani?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nu poti!
Trebuie sa ai un cont bancar.
Solutia este sa te duci la orice birou Western Union sau oricare alta societate de transfer de bani.

| pufyy explică (pentru zdrangoi):

Dar nu as putea sa'i trimit credit de pe cartela mea de cosmote ..si ar putea sa schimbe creditul in bani?

| zdrangoi a răspuns (pentru pufyy):

Nu, creditul il poate folosi doar la convorbirile telefonice.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singura modalitate, daca nu ii depui prin banca, este sa-i trimiti prin mandat postal.

| TheSmith a răspuns:

Mandat electronic postal!

| TheSmith a răspuns (pentru TheSmith):

Online nu se poate daca nu ai cont, card!

| pufyy explică (pentru TheSmith):

Nu ar putea sa schimbe creditul de pe cartela Cosmote in bani?

| xAlvin a răspuns:

Nu este posibil asa ceva

| taviyamato a răspuns:

Poti sa transferi oriunde bani daca ai un cont la noi la firma https://account.skrill.com/signup?rid=42282333, primesti bani instant, transferi bani instant, succes!

| somebodye a răspuns:

Pei, poti trimite si prin posta bani online, daca ai o posta in apropiere du-te acolo, cere un formular pentru ca sa trimiti bani online, completeaza formularul si dai banii la postarita si gata, iti da ea ce mai are de dat si ai terminat, succes