| GAGAbRIRIel a întrebat:

Cum va simtiti dupa ce 'Sfarsitul Lumii'?winkinglaughing

5 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Minunat tu?

| TSO7 a răspuns:

La fel tongue Dar ma gandesc cum se simt aia care chiar au crezut chestia(adeptii) si care si-au dat tot ce aveau pentru campanie si si-au dat demisia laughing

| Wildie a răspuns:

Minunat -mi-a facut parul mai stralucitor

| Deutsa56 a răspuns:

Ma simt viee:o

| codreanuandrey a răspuns:

Gjdjdfgjdfsgihdfoighidfohgodfihgoidfhgiodfhgiohgiofdhiohgdiofhgdfiohgiodfghiodfhgiodfhgidofhgdiohgdiohgdiohgdiofhgdiofgdfdfgdfgdfgdfgoidfgodhfgoidfhgiodfhoidfhoifhoidfghodfihgoidfhgoidfhgoidfhgiodfhgoidfhgoidhfgiodfhiofdhiodfhgodihgoigdhoidfhoidfhoidfhdfoihfdiohgfoighdioghiodghiodhfdoihgoihgdfoihgdoighodifghdfoihgod