| D3utzZza a întrebat:

Doar pentru. FETE! Buna Fetelor a-ti incercat epilarea cu Ceara Rece sau cu benzi depilatoare cu ceara? Daca da,, care este mai buna? As vrea sa incerc epliarea cu ceara rece si as vrea niste sfaturi, idei,(tot ce stiti). Dau Funda happy Mersi ^^

2 răspunsuri:
| Cirstea-Scorpan_Otilia-Andreea_1999 a răspuns:

Am incercat, si e super dar prima data iti va fi greu.un sfat de-al meu este ca dupa ce te epilezi sa dai pe piele cu ulei de dorit de olive.este important sa fie spontan cind tragi de pe picior. Mai multe instructiuni cred ca vei gasi pe cutie. Succes

| Nicolaeva_Galina_1995 a răspuns:

Nu dar nici nu trebuie sa incerci deoarece e periculoasa pentru fata ta happy