| Alexandra122212 a întrebat:

Duminica,mama mea a facut curat in camera mea.Eu eream plecata si ea mi a aruncat niste lucruri.Mi a aruncat o cutie in care aveam tot argintul si aurul meu, ea nu se uitase sa vada ce e.Eu nu am stiut nimic pana luni si cand am cautat nu am mai vazut o.Acum gunoiul nu mai este.Ce sa fac,vreau sa imi gasesc lucrurile, ereau foarte importante pentru mine.Plang toata ziua dupa ele si nu pot sa ma calmez.Dati mi un sfat sa le gasesc. Vreau sa stiu unde ajunge gunoiul!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ti le-a aruncat in mod sigur.O mama se uita intotdeauna ce arunca.Gunoiul ajunge de obicei la groapa de gunoi a orasului.Slabe sanse sa mai recuperezi ceva daca ar ajunge acolo.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Hmm, vezi daca sunt in tomberon.

| Alexandra122212 explică:

Cu siguranta le a aruncat, a crezut ca e o cutie goala si nu s a uitat in ea.Cutia a fost in tomberon duminica dar luni dimineata il ia si eu am vazut ca nu mai este luni seara.