| suităr a întrebat:

E adevarat ca in ultimul episod Tom l-a omorat pe Jerry?
Imi puteti trimite clipul?

P.S unde gasesg alte "mistere" ale desenelor animate?

Răspuns Câştigător
| IHATEDARK a răspuns:

Deci uite cum era adica nu Tom l-a omorit pe Jerry ci Jerry l-a omorit pe Tom injunghiindul cu cutitu iata povestirea https://www.youtube.com/watch?v=zHgtnNBl5Cs

| suităr explică (pentru IHATEDARK):

Dude wtf

| Bidirean a răspuns (pentru IHATEDARK):

Trenul apare când scrie the end.

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Exxcel, daca nu esti documentata nu-ti mai da pe aici cu parerea si mai si insista ca nu e asa.
Ce zici tu, este un episod facut de un nebun dupa ce producatorii oficiali ai desenului animat au dat faliment. Astfel, unii falsi au creat episodul si l-au trimis celor de la Cartoon care nu s-au uitat inainte sa-l difuzeze. Episodul povestit il gasesti aici :
https://www.youtube.com/watch?v=zHgtnNBl5Cs
Cel cu sinuciderea e ultimul episod facut in original, asta e o facatura creata de niste retardati nu-mi pot da seama de motive.

| Castorul a răspuns:

Uite aici episodul "controversat", dar in niciun caz Tom nu-l ucide pe Jerry :)
http://www.trendhunter.com/......oken-heart

| ??c??? a răspuns:

Este o făcătură pe internet! Ce final ar fi ăsta?+ crime în cel mai iubit desen animat de către copii? Ce fel de om ar fi în stare să facă așa ceva? Îți spun cu siguranță că ce ai auzit este o bazaconie! Am văzut și eu clipul și de fapt vroiau să stea în fața unui tren dar nu s-a înâmplat nimic.

| suităr explică (pentru ??c???):

Clipul cu trenul l-am vazut...dar cica Tom l-a taiat pe Jerry cu toporul

| ??c??? a răspuns (pentru suităr):

Și tu crezi asta? Cel ce a creeat aceste personaje e iubit de toți copiii! Nu ar face așa ceva, cum să moară unul din ei?

| suităr explică (pentru ??c???):

Mda...ai dreptate thinking

| suităr explică:

*gasesc

| aumih16 a răspuns:

Nu cred ca este adevarat in orice caz nimic nu e sigur l-am vazut si eu episodul ala la vremea cand mai era difuzat dar a fost mascata chestia asta cum ca tom si jerry au murit oricum cand a ajuns in Romania la inceput tom si jerry au fost difuzate toate episoadele aveau si scenele alea rasiste si violente din care doar alea rasiste au fost eleminate in timp ce cele violente au fost pastrate oricum la unele episoade cu timpul s-a renuntat tocmai din aceasta cauza a rasismului si a violentei dar este posibil sa se fi eleminat doar la televizor scenele respective ca la calculator laptop nu cred ca au fost eliminate atat cele violente cat si cele rasiste nu stiu ce sa zic spun despre tom si jerry cum ca au murit nu e adevarat e doar o facatura ca in toate episoadele cu tom si jerry de altfel nu cred totusi sa fi murit vreunul dintre ei probabil sunt doar facaturi nu cred ca au avut vreo intentie atat william hanna joseph barbera cat si gene deitch si chuck jones fiecare era a insemnat o evolutie a desenului animat tom si jerry la fel ca si looney tunes de altfel

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna!
Sincer, nu cred ca este adevărat. Tom și Jerry este un desen vizionat de foarte multi copii și deci, un asemenea final este practic imposibil.
Sper ca ți-am fost de ajutor.
Pa, pa.

| notyourbusiness23 a răspuns:

E adevarat.
Episodul ala a zguduit toata America, stiu, nu e normal ca un episod atat de creepy sa fie difuzat pe un post de desene animate. EPISODUL A fosr creat de gene deitch, care vroia sa-i faca oe oameni care se uita la desene, sa le para rau ca le placea conceptul. Episodul a fost difuzat o singura data in 1998, si de putini telespectatori.

| LuLu1998 a răspuns:

Am auzit si eu acum cateva zile.dar stiam ca amandoi s-au sinucis

| bogdanevici a răspuns:

Din cate stiu eu nu se spune nimic ca Tom la omorat pe Jerry. Povestea este ca Tom si Jerry Au pierdut totul.Jerry a pierduto pe prietena sa iar tom a fost alungat impreuna cu jerry. Episodul se termina cand ei doi stau pe sina de tren si asteapta. n-am putut sa gasesc videoclipul in romana pentru ca toate videoclipurile au fost sterse din cauza drepturilor de autor

| Corpade_Rafael_1924 a răspuns:

Acest videoclip cu tom și jerry e o porcărie finalu regizori au dat faliment din vina porcăriilor de finale. episodul pierdut e fals e o prostie ca smile dog sau mai multe urâțeni nu nu nu. nu se poate crea tom și jerry fals
cu crime. aici aveți o părere:https://www.google.ro/? gws_rd=cr, ssl&ei=aVZDVtyfL-q4ygORuKWoAw#q=tom+si+jerry+ultimul+episod