| TPU.ro a întrebat:

Esti blogger? Hai in lista bloggerilor TPU!

287 răspunsuri:
| Miruna1279 a răspuns:

Www.myrunaa.wordpress.com Scriu despre carti si am deja 5 sponsorizari de la edituri si librarii online. :)

| BlueByMe a răspuns:

Www.bllubyme.blogspot.com
de ieri am inceput sa lucrez la el:D am 2 posturi
un blog despre stiri mondene, evenimente...

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Hei big grin
justchocko.blogspot.com
e blogul meu. tongue Ador sa scriu despre cele 4 dimensiuni in care traiesc : eu cu mine,eu cu familia si prietenii,eu cu scoala,eu cu Dumnezeu. Sa fiu mai exact imi place sa scriu despre tot ce vad,tot ce aud, tot ce simt, tot ce cred.Nu-mi pasa daca am vizitatori sau nu ...blogul l-am realizat doar pentru a ma elibera, doar pentru "a comunica" cu mine.

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Http://animnaruto.3xforum.com scriu despre Naruto si Naruto Shippuuden

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

http://animnaruto.3xforum.ro/ Imi place sa scriu despre Naruto si Naruto Shippuuden!

| ravanoos a răspuns:

Ei bine, sunt incepator, dar va dau si linkul meu http://razvyblog-razvan.blogspot.com/

imi place sa scriu despre filme, mai nou fotbal, scoala etc

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Felix01cat.wordpress.com. ce subiect e mai interesant decat viata insasi. consider ca daca citesti blogul unei persoane o descoperi incet. Eu scriu despre mine, despre ideile mele, intamplari din viata mea si despre tot ce imi place sau ma reprezinta.

| Kazimir a răspuns:

Http://uitatecumoard.wordpress.com/

Scriu poezii, versuri pentru muzica, experiente psihedelice avute cu diferite substante, articole amuzate si fragmente din viitoare mea carte.

| DrumuriFictive a răspuns:

Http://unknovvnn.blogspot.com/ Imi place sa scriu despre multe.

| aliceinchains a răspuns:

Http://thesummerslease.blogspot.com/
Am doar câteva postări.;)) Mai am altele pe care urmează să le pun.:)

| morenaRox a răspuns:

Http://rocsee.wordpress.com - postez informatii utile,lucruri despre mine, retete, lucruri despre persoane publice etc.

| Ovidiu200 a răspuns:

Http://gg64nou.blogspot.com/ în domeniu IT orice si am si un Logo intr-o pentru el http://www.youtube.com/watch?v=ilnhZecdFpQ :d

| agentulagent a răspuns:

Http://cool.haipa.ro
Imi place sa scriu, sa postez imagini si video de divertisment. Sa-i fac pe cei ce intra sa se distreze.

| IancuSilviu a răspuns:

Www.nebuni.webs.com.e mai mult un site dar il folosesc ca blog :)

Il am pentru a pastra amintirile frumoase cu colegi de cls si ceilalti prieteni cand ne vom desparti si vom merge fiecare pe un alt drum

Multumesc

| CarlaElena a răspuns:

Http://go-on-without-me.blogspot.com/
Am blog de 2 zile, asa ca am decat o postare. Dar o sa continui sa scriu. :)

| spaikizz a răspuns:

Eu am 2 bloguri pentru ca imi place sa scriu despre mai multe si am zis sa nu ingramadesc. Primul blog este pentru cultura generala. Al doilea este despre lucruri... exact cum se numeste lucruri scrise.

Primul: http://dincolturidiferite.blogspot.com
Al doilea: http://lucruriscrise.blogspot.com

| Miina a răspuns:

Http://miina-bllogzz.blogspot.com/
Scriu despre orice, mai ales despre viata din ziua de azi:)

| Mtz_1845 a răspuns:

Http://mywaytogetfree.blogspot.com/
sunt incepator in acest domeniu
nu am pc decat de 2 luni
asa ca nu o sa gasiti multe
sper sa nu fiti dezamagiti

| CorynutzaBeibi a răspuns:

Http:// deserve-to-smile.blogspot.com
Sunt "incepatoare", obisnuiesc sa scriu despre nedreptatile vietii (regasite in in primele postari), dar si despre viata personala, maai recent (plictisitor:p), insa cred ca asa-zisele lectii de viata sunt interesante si folositoare happy