| TPU.ro a întrebat:

Esti blogger? Hai in lista bloggerilor TPU!

287 răspunsuri:
| Barcecruz a răspuns:

Www.barcecruz.blogspot.com blogul pentru mine = jurnal, doar ca nu e un jurnal personal.

| Meow15 a răspuns:

Http://the-down-to-earth.blogspot.com/ Sunt la început. Îl am doar de câteva zile.

| AdamBlack a răspuns:

Http://rofails.wordpress.com
conceput initial pentru lucruri amuzante, aiurea pe care le fac oamenii, dar acum o sa fie despre aproape orice.

| TheSundărSitaara a răspuns:

Bună seara, TPU, am dat de această întrebare, din întâmplare, oricum, n-o să zic mai nimic, nici n-am chef, am să-mi las doar link-ul cu blogul meu: sundarsitaara.wordpress.com. În fine... Bye! happy

| alecsandor a răspuns:

Http://www.lectii-de-chitara.ro/ - un blog dedicat chitaristilor incepatori si avansati, dar si pasionatilor de muzica in general.

| ioanalexandru a răspuns:

Buna,
blogul meu e
www.calina-ioan-alexandru.blogspot.com
aici,scriu trairi, sentimente, etc

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Http://www.poker-blog.ro - Daca vrei un milion de dolari din poker, trebuie sa fii genul de persoana care ii poate castiga.
Un blog despre poker si ce implica sa fii jucator castigator.

| uirebitpunctro a răspuns:

Http://www.uirebit.ro Imi place sa scriu despre nevasta-mea :)

| Lockon a răspuns:

Http://seeme-saw.blogspot.com/ este blogul meu,in care scriu atunci cand nu am chef sa vorbesc.:) Scriu tot ce imi vine in minte, comentez, plecand de la orice subiect...

| Radu007 a răspuns:

Si eu am un blog:metin2tips.wordpress.com
imi place sa scriu despre metin2
eu am un motto "daca nu ai cuvinte, scrie"

| CristinaCriss001 a răspuns:

Si eu am un blog http://cartipentruadolescenti.blogspot.com

Blogul este dedicat persoanelor ce iubesc lectura. In el postez recenzii ale diferitelor carti pe care le citesc, aparitii editoriale noi -atat din Romania cat si din afara granitelor- si multe altele.
Sunt pasionata de cititul in sine, iar prin acest blog incerc sa le transmit si un mesaj tinerilor care au uitat ce este frumusetea unei carti.

| aleser18 a răspuns:

Http://aleser18.blogspot.com/ imi place sa scriu despre toate

| Robertel a răspuns:

Http://www.robertaron.ro/ Imi place sa scriu cum sa faci diverse lucruri.

| Blackflake a răspuns:

Http://my-friendly-place.blogspot.com/

Eu scriu ce simt ca ar trebui sa scriu indiferent de ce ar fi.Dar in general povestioare cu morala, sau vedeti voi acolo.

| Theodor2010 a răspuns:

Http://theodor1998.wordpress.com/
Lupt prin articolele pe care le scriu pentru salvarea animalelor si a naturii! Sper sa va placa acest blog!

| salutfrate a răspuns:

Http://scuprozia0.blogspot.com/ scriu... tot ce creează o poezie şi-un poem, alteori o proză, poveste :D

| feli01 a răspuns:

Http://blogspotmd.blogspot.com/ :D
Pina cind am putine articole, dar pe viitor intentionez sa mai adaug cite ceva interesant!;;)
Aici scriu tot ce este despre viata, ma eliberez de problemele din viata reala.

| syme a răspuns:

Blogul: http://wordarmy.wordpress.com/

Subiecte pe care prefer să le abordez: probleme intelectuale în creștinism, probleme legate de filosofia minții, mecanism evoluție, dezbateri, studii științifice și știință în general.

| stefan573 a răspuns:

Www.pandandabysteven.co.cc este blogul meu ma numesc stefan la blogspot :)

| sceptic a răspuns:

Http://multa-liniste.blogspot.com/
Imi place sa scriu ce simt, sa retraiesc unele momente mai tarziu.

| GoguSteriade a răspuns:

Http://randomlemons.com - scriu alaturi de prietena mea si abordam orice subiect pe care suntem in stare sa il dezbatem, chiar daca e vorba de muzica, filme, jocuri sau sex.

| Skyring a răspuns:

Http://myrevelation5.wordpress.com/ scriu despre oameni, dureri, placeri prin tentative de a crea poezie.

| Skyring a răspuns:

Http://painted-in-turquoise.blogspot.com/ un blog ce merita vizitat, un refugiu pentru o persoana timida

| Skyring a răspuns:

Sunt curios daca se va desemna un castigator, desi nu am postat linkul blogului meu pentru a castiga, cine va fi. cand va fi?

| UsernameUitat a răspuns:

Blogul meu este Http://eugenrogojan.blogspot.com Si imi place sa scriu despre lucruri interesante, teatru, timp liber...intamplari Mersi!