| TPU.ro a întrebat:

Esti blogger? Hai in lista bloggerilor TPU!

287 răspunsuri:
| TPU.ro explică:

Ne-am gandit sa facem un cadou, ca tot a fost 1 iunie de curand, pentru toti bloggerii mai mici sau mai mari. Asadar, daca esti blogger si membru TPU in acelasi timp, trece-ti link-ul blogului si despre ce iti place sa scrii, iar noi te vom pune in lista oficiala a bloggerilor TPU. Avem si un premiu mare, un domeniu + hosting profesional de la Hostway pe platforma Blogway.ro timp de 1 an. GRATUIT!

| DrumuriFictive a răspuns:

Http://unknovvnn.blogspot.com/ Imi place sa scriu despre multe.

| ahlrh a răspuns:

Blogul meu şi al lui Jelli este:
http://TSLSNE.blogspot.com

Mie îmi place să scriu despre sentimente, iar ei cred că despre muzică, deoarece lucrează la un subiect despre muzică. (Dar în general despre ce-i dorește inima!)
Am fi foarte încântaţi şi recunoscători dacă am fi câstigatorii.

Succes tuturor celorlalţi!

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanPunct a răspuns:

Http://lifeiscursed.blogspot.com
imi place sa scrii despre iubire. sa scriu versurile melodiilor care imi plac. etc.:P

| rap4us a răspuns:

Eu sunt Luca. Blogul meu il puteti gasi la urmatoarea adresa URL www.gangboysband.blogspot.com
De fapt blogul este al formatiei mele de hip-hop. Imi place sa scriu pe blog melodii si sa pun postari si poze pentru a pune toti fani la curent.Si intr-o zi sper ca vom fi celebri. Asta a fost tot.

| Cσσкiє a răspuns:

Http://un-gand-pe-o-foaie.blogspot.com/.
Scriu despre... dragoste, adolescenţă şi tot ce înseamnă ele.

| kevin2oo a răspuns:

Http://kevin-2oo.ablog.ro

Un blog trist... unde-mi deschid gandurile ca pe o carte si va arat o parte din sufletu` meu :)

| aliceinchains a răspuns:

Http://thesummerslease.blogspot.com/
Am doar câteva postări.;)) Mai am altele pe care urmează să le pun.:)

| Skyring a răspuns:

Http://myrevelation5.wordpress.com/ scriu despre oameni, dureri, placeri prin tentative de a crea poezie.

| matuz a răspuns:

Www.pandandalife.com
Postez despre un joc.

| Cornelia19 a răspuns:

Http://amcabff.blogspot.com/ Imi place sa scriu despre ceea ce inseamna sa fii adolescent si despre experientele pe care le-am avut pana acum.

| SakuraHarunoさくら春野 a răspuns:

Http://animnaruto.3xforum.com scriu despre Naruto si Naruto Shippuuden

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Http://www.irealulereal.blogspot.com
imi place sa scriu fan-fic-uri si articole despre actori si ce mi se pare mie mai interesant. Chiar acum lucrez la un fan-fic, se numeste "Aventuri in jurul lumii" si deja am postat primul capitol, care sper sa placa tuturor celor care il citesc.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Http://samoarapiticu.blogspot.com/ Dar...nu prea scriu pentru clopotei.

| ioanalexandru a răspuns:

Buna,
blogul meu e
www.calina-ioan-alexandru.blogspot.com
aici,scriu trairi, sentimente, etc

| akaa a răspuns:

Http://mycrazzypage.blogspot.com Crazzy Blog - Un blog pe masura ta.
Imi place sa postez tutoriale pentru ai putea ajuta si pe ceilalti bloggeri, multe articole amuzante, si alte stiri. La partea cu tutoriale : Am facut tot pe blogul acela o pagina speciala si tutorialele sunt numerotate. Eu vreau sa ii ajut pe blogger. Ce stiu eu vreau sa stie si ei si chiar mai mult. Iti multumesc TPU.ro pentru acest dar. Multumesc!

| Lockon a răspuns:

Http://seeme-saw.blogspot.com/ este blogul meu,in care scriu atunci cand nu am chef sa vorbesc.:) Scriu tot ce imi vine in minte, comentez, plecand de la orice subiect...

| PumpkinPie a răspuns:

Http://pumpkinpie94.blogspot.com/
Blogul meu este un fel de jurnal. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare. Imi place sa scriu intr-un mod frumos despre lucruri care ma pasioneaza. In general despre muzica, filme, intamplari personale, noutati si mai multe chestii. Adresa blogului meu este: http://blog.xfancy.ro

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Http://elu-lizucu.blogspot.com mie imi place sa scriu lucruri interesante ma gandesc sa mai adaug pe site povesti ciudate...Imi place sa adaug pe blog-ul meu lucruri unice nu copy and paste statusurile de exemplu la inceput luam de pe alte site-uri si bagam pe blogul meu acum mai nou imi scriu in wordpad strang 15-20 statusuri invenate de mine si adaug pe site cand strang mai multe depinde de inspiratie...

| Laur008_6558 a răspuns:

Http://bisericasfnicolaesuncuius.wordpress.com imi place sa scriu despre Biserica Sf. Nicolae din Suncuius jud. Bihor si despre diferite teme cu caracter religios, dogmatica si morala crestina.

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Hei big grin
justchocko.blogspot.com
e blogul meu. tongue Ador sa scriu despre cele 4 dimensiuni in care traiesc : eu cu mine,eu cu familia si prietenii,eu cu scoala,eu cu Dumnezeu. Sa fiu mai exact imi place sa scriu despre tot ce vad,tot ce aud, tot ce simt, tot ce cred.Nu-mi pasa daca am vizitatori sau nu ...blogul l-am realizat doar pentru a ma elibera, doar pentru "a comunica" cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://racheljocreationscom.blogspot.com/
Imi place sa scriu despre romanele si desenele mele, despre creatie

| iuandfto a răspuns:

Am si eu un blog : http://1001ziledevacanta.blogspot.com/.
Imi place sa scriu despre ce simt, ce vad in jur, ce experimentez... Un amalgam de sentimente, trairi, opinii etc. Nu e un blog complicat. E un blog simplu, cu lucruri simple. Trebuie doar citit pentru al intelege, si va invit sa-l cititi.

Cu stima,
Iuandfto, cea care isi pune sentimentele pe tava pentru voi.