| TPU.ro a întrebat:

Esti blogger? Hai in lista bloggerilor TPU!

287 răspunsuri:
| Merigirl a răspuns:

Eu am fost un blogger pe blog spot dar mi-am uitat parola.

| Merigirl a răspuns:

Http://sc36ctro.blogspot.com/2011/06/bibliotecara.html este vorba de scoala la care invat.

| Corinaa2013 a răspuns:

Sunt si eu un micut blogger:
Blogul:
http://andreea-nechifor.blogspot.com

| continutfragil a răspuns:

Http://welcomeinmysecretworld.blogspot.com/
Nu am scris prea mult pentru ca sunt abia la inceput in aceasta lume a bloggerilor.Am inceput sa pun cateva fotografii facute de mine fiindca imi place foarte mult aceasta arta a fotografiei.:)Sper sa postez cat mai multe. :D

| Bibbixoxo a răspuns:

Https://joysieffy.wordpress.com/
imi place sa scriu despre 2 cateluse

| Ellutza98 a răspuns:

Ellyna98.blogspot.com

| asskickerr a răspuns:

Http://ripofff.blogspot.com Imi place sa scriu despre nimic, dar despre tot in acelasi timp.

| gfder a răspuns:

Cum imi downloadez metin 2 bm plz raspuns

| GoguSteriade a răspuns:

Http://randomlemons.com - scriu alaturi de prietena mea si abordam orice subiect pe care suntem in stare sa il dezbatem, chiar daca e vorba de muzica, filme, jocuri sau sex.

| agentulagent a răspuns:

Http://cool.haipa.ro
Imi place sa scriu, sa postez imagini si video de divertisment. Sa-i fac pe cei ce intra sa se distreze.

| Blackflake a răspuns:

Http://my-friendly-place.blogspot.com/

Eu scriu ce simt ca ar trebui sa scriu indiferent de ce ar fi.Dar in general povestioare cu morala, sau vedeti voi acolo.

| comet a răspuns:

Imi place sa scriu pe blog, cu toate cea nu am mai scris de 1 saptamana / 2 saptamani.

http://andreymylife.blogspot.com/

Asi vrea sa am mai multi urmaritori de blog.

| DayaneSan a răspuns:

Am doua bloguri :D
Mie imi place sa scriu despre sentimente si sa desenez.
http://vale-desenepicturi.blogspot.com/
http://www.vallee-clipedinviata.blogspot.com/

| Marius0012 a răspuns:

Vlad101.blogspot.com

| Vlady_6891 a răspuns:

Http:/4metin.com

| Theodor2010 a răspuns:

Http://theodor1998.wordpress.com/
Lupt prin articolele pe care le scriu pentru salvarea animalelor si a naturii! Sper sa va placa acest blog!

| dancer1971ful a răspuns:

Mananca pentru a trai, nu trai pentru a manca.sau.

| BiancaPitic a răspuns:

Http://bbylovee-blog.blogspot.com/
Imi place foarte mult sa amuz lumea prin postarile de pe blogul meu. Cu toate ca am postt-uri amuzante am si cate ceva care sa te atinga la inima.

| FeteleNorocoase a răspuns:

Http://fetelenorocoase.blogspot.com/ - despre fetele norocoase din Romania

| CorynutzaBeibi a răspuns:

Http:// deserve-to-smile.blogspot.com
Sunt "incepatoare", obisnuiesc sa scriu despre nedreptatile vietii (regasite in in primele postari), dar si despre viata personala, maai recent (plictisitor:p), insa cred ca asa-zisele lectii de viata sunt interesante si folositoare happy

| sandrin4sabin a răspuns:

Sandbog.blogspot.com - despre de toate inca am retineri sa scriu despre animalele din fauna urbana a Romaniei si in ultima vreme nu am timp...

si sandrinilie.blogspot.com un blog artistic cu lucrari mai vechi de arta

| DesireMaria a răspuns:

Bine dar zi-mi site-ul!

| Happy Man a răspuns:

Blogul meu este http://usefulwords.wordpress.com/ si imi place foarte mult sa scriu despre IT&PC.

| Mtz_1845 a răspuns:

Http://mywaytogetfree.blogspot.com/
sunt incepator in acest domeniu
nu am pc decat de 2 luni
asa ca nu o sa gasiti multe
sper sa nu fiti dezamagiti

| Squmppaaaa a răspuns:

Http://dry17-ultimabarfa.blogspot.com/
Acest blog exprima ceea ce simt eu si nu pot striga in gura mare.