| TPU.ro a întrebat:

Esti blogger? Hai in lista bloggerilor TPU!

287 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Www.crazy-mindd.blogspot.com

Imi place sa scriu despre tot ce-mi trece in cap, despre viata mea, etc. :)

| TPU.ro explică:

Va multumim! V-am trecut in Blogroll-ul blogului TPU si ne-ar face placere daca ne-ati trece si voi. happy

| Dungimov a răspuns:

Http://viata-nmov.blogspot.com/ Scriu despre o viata de adolescent rebel.

| lylye a răspuns:

AM SI EU UN BLOG CU HAINE PENTRU TOATE GUSTURILE :
http://hainesuceava.blogspot.com/
Aici gasesti haine la preturi accesibile!
Comenzile se trimit prin Posta Romana, in orice oras din Romania!

| uirebitpunctro a răspuns:

Http://www.uirebit.ro Imi place sa scriu despre nevasta-mea :)

| stalkiller98 a răspuns:

Salut! Ma numesc Stefan si acesta este blogul meu:
http://pengushdclubpenguin.blogspot.com/

Este pe platforma Blogger si este despre jocul Club Penguin http://www.clubpenguin.com/.

Nu este chiar foarte bun dar am sa il mai modific si am sa fac tutoriale.

Daca am sa castig acel domeniu am sa fiu foarte fericit si cred ca si celor care le place club penguin vor fi fericiti.

| NOBODY a răspuns:

și dacă nu sunt blogger ce îmi faceți?

| victor_5376 a răspuns:

Salutare TPU

| victor_5376 a răspuns:

Da

| radwoo24 a răspuns:

Http://dexteranii.wordpress.com/ Noi iubim tot ceea ce tine de tehnologie si lumea gadgeturilor, deci postam orice tine legat de acest subiect.

| feli01 a răspuns:

Http://blogspotmd.blogspot.com/ :D
Pina cind am putine articole, dar pe viitor intentionez sa mai adaug cite ceva interesant!;;)
Aici scriu tot ce este despre viata, ma eliberez de problemele din viata reala.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Http://the-rain-before-death.blogspot.com/
Imi place sa scriu despre viata, despre sentimentele mele, momente din viata mea si uneori poezii.;))

| strawberryblonde a răspuns:

Http://sameusdifferentzipcode.blogspot.com Acesta e blogul meu. Un blog despre mine, viata mea si curand si calatoriile mele... aventurile:) Astept cat mai multi cititori ca sa impartim pareri. Follow cine este interesat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BuNaa!
Pai...daca ar fi sa-l descriu in cateva cuvinte...: poezii ce iti gadila simturile:)
www.poeziihaioase.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://miroase-a-sambataaa.blogspot.com/ - Chestii scrise la plictiseală, tristeţe sau într-unul din momentele alea în care nu găseşti ceva mai bun de făcut :)

| Castorul a răspuns:

Http://bogyslife.wordpress.com Asta e blogul meu unde imi face mare placere sa aberez cand nu am altceva mai bun de facut :D

| cristi1mobila a răspuns:

Http://mobilasistil.blogspot.com
Scriu despre tot ce inseamna mobila. Decorare, tipuri de mobila sfaturi pentru a achizitiona sau confectiona mobila ideala.

| Skyring a răspuns:

Sunt curios daca se va desemna un castigator, desi nu am postat linkul blogului meu pentru a castiga, cine va fi. cand va fi?

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Http://ascultanuecomplicat.blogspot.com/ Imi place sa scriu despre tot ce e nou, lucruri amuzante, muzica, sa promovez artisti si putin despre mine :)

| AndrogynBeauty a răspuns:

Http://androgynbeauty.wordpress.com - blogul meu de atitudine androgină şi luptă contra stereotipurilor din modă şi lifestyle.

| Aliosha a răspuns:

Http://fantezie4viata.blogspot.com/
Am inceput doar de 2 zile...

| alex1996 a răspuns:

Http://fcemandi.jimdo.com/ imi place sa scriu despre fotbal

| szaszsebespaul a răspuns:

Http://www.saceleanul.tk/paul-blog.html despre multe politica, cultura, evenimente

| Barcecruz a răspuns:

Www.barcecruz.blogspot.com blogul pentru mine = jurnal, doar ca nu e un jurnal personal.