| Toreto a întrebat:

Eu m-am certat cu o prietena deoarece i-am adresat niste cuv care nu i-au placut.
Suntem certati de o luna mai bine zis doua luni...
Nush cum sa ma impac cu ea, am tot incercat dar mi-a zis ca nu vrea.

Astept niste raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece e fata, e un pic mai complicat, cu timpul ea o sa uite ce ia-i facut, si o sa vorbiti din nou. Dar atunci cand e intr-o situatie grea si are nevoie de ajutorul cuiva, mai precis al unui prieten, implicate, sa vada ca nu ai vrut sa o jignesti, poate ca asa ve-ti fi din nou prieteni. happy

1 răspuns: