| Marina78eueu a întrebat:

|Frumoasa dar proasta sau urata si desteapta?

8 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Urata si desteapta. Vrei sa ajungi ca Simona Sensual? http://www.youtube.com/watch?v=tibeoDFsrkI

Răspuns utilizator avertizat
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Urata si desteapta, asa ajungi la o meserie, si cu putin noroc, te faci frumoasa happy

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Daca careva dintre voi ati fi sa aleaga pariu ca niciunu n-ar alege pe aia desteapta vo garantez eu ca aspectu conteaza ca proasta nu poata sa fie chiar rau dar sa fie urata dupa mine nu sunteti intregi la minte daca v-ati inprieteni cu una urata

| amdr001 a răspuns:

Pana la urma, sufletul ramane si nu corpul... deci frumusetea nu conteaza; cu alte cuvinte, urata si desteaptawinking caci daca e desteapta macar tii minte ceva din ea nu ca era o proasta... cred eu big grin

| PrettySmile a răspuns:

Urata si desteapta....asa mai poti purta o conversatie cu ea dar invers...

| FoCs a răspuns:

Sincer. Eu cred ca nicicum nu-i bine happy Asa cate un pic din fiecare.

| ellabellaruksy a răspuns:

Eu cred ca mai bine esti urata sidesteapta deoarece macar atunci poti sa impresionezi prin cuvinte deoarece dragostea adevarata este atunci cand iti place personalitatea ei. dack esti frumoasa dar proasta impresionezi doar la prima vedere dar cand scoti ceva pe gura se ingrozeste lumea. in plus dack esti disperat sa fii si frumos poti sa iti faci o operatie estetica.