| LikeARollingStone a întrebat:

Frumoasa si proasta sau urata si desteapta, voi ce preferati?

Răspuns Câştigător
| costy75 a răspuns:

Mai bine urita si desteapta de cit frumoasa si perversa

10 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Împuşcaţi poponarii

| ViezurE a răspuns:

Jegoasă şi împuţită.

| Șâret a răspuns:

Urâtă și proastă.
Cea mai bună.

| AikkoxD a răspuns:

Frumoasă şi deşteaptă.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

`Urata si desteapta`. Frumusetea`i trecatoare. Daca esti desteapta,ai un job bun, daca ai un job bun, ai banii si daca ai bani poti deveni frumoasa.

| Piuliță a răspuns:

Mamaie gela.

Răspuns utilizator avertizat
| DuțuAlex a răspuns:

Bagati-le droguri in vene!

| rty a răspuns:

Frumoasa, desteapta si devreme acasa.winking

| thunderstruck13 a răspuns:

Niciuna, nici alta. Eu una as prefera un soi de combinatie. O amica draguta si isteata. Acum, daca ma inteleg cu ea, si e desteapta, s.a.m.d., nu discriminez pe nimeni din cauza aspectului.big grin