| mrsjacksonhere a întrebat:

Frumoasa si proasta sau urata si desteapta?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Sunt genul de persoană care luptă pentru inteligență, adică de ce m-ar atrage pe mine o persoană frumoasă dar idioată?
Nu are logică!
Aleg urâtă şi deșteaptă.
Adică, poate cu inteligența mea voi putea face ceva în folosul unei persoane, însă doar cu frumusețea nu poți face mai nimic înafară de a satisface plăcerea cuiva.

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Frumoasă și inteligentă!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Urata si desteapta

| TheAce a răspuns:

Pentru mine termenul ''frumos'' acopera mai multe arii, nu doar pe cea fizica. Asadar odata ce aleg ''frumosul'' stiu ca am ales o frumusete totala. Nu poti fi frumos dar prost. Poti fi ''atragator'' dar nu mai mult. Nu pentru mine, in orice caz.

| alabalaportocalala a răspuns:

Frumoasa si desteapta.

| gmxromania78 a răspuns:

Frumoasa si desteapta!

| Felys a răspuns:

Astea frumoase si proaste se duc cu toti care le vor, se lasa calcate in picioare de oricine, o fata inteligenta alege ce e mai bun pentru ea si nu se injoseste de dragul nimanui

| greyhound a răspuns:

Ceva intre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare thinking Eu una, desi sunt fata zic ca frumusetea vine din interior, nimeni nu este urat. Fiecare este frumos in felul sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Frumoasă şi deşteaptă.
Te pup!

| MrAnderson a răspuns:

Why not Zoidberg?

De ce nu frumoasa si desteapta? laughing
Dar daca e musai sa aleg doar dintre astea doua, aleg "urata si desteapta".
Uratenia se poate schimba, o fata se poate transforma, fizic. Dar prostia ramane pe viata.

| Urpaniel a răspuns:

Frumoasă şi proastă, mintea poate fii antrenată.

Răspuns utilizator avertizat
| RebekkaRebbe a răspuns:

Greu mai gasesti sa fi frumoasa si sa fi si Desteaptalaughing

| RebekkaRebbe a răspuns:

Da...acuma nimeni nu o sa te intrebe cat de desteapta esti si oricum chiar daca nu esti desteapta. dar nu esti proasta. Pentru ca doar nu esti proasta sa nu sti nimic.Sti si tu cevaa happy

Răspuns utilizator avertizat
| RebekkaRebbe a răspuns (pentru tputputpu123):

laughing)Mdaa.

| 1Bogdan7 a răspuns:

Da nu exista frumoasa si desteapta sau ce?

| mrsjacksonhere explică (pentru 1Bogdan7):

Ba da, nu am zis asta.

| mrsjacksonhere explică (pentru 1Bogdan7):

Desi tot mai rar, dar da, exista.

| Maryo_Costy_1998 a răspuns:

Frumusetea sufletului conteaza. Deci prefer urata si desteapta. Chiar daca e urata la exterior, sufletul trebuie sa fie cel special.

| Soda1234567 a răspuns:

Frumusetea vine din interior. Degeaba esti frumos sau frumoasa. dar daca deschizi gurita spui numai prostii. Eu as alege ultima varianta.

| mrsjacksonhere explică (pentru Soda1234567):

Da,asa este, nu te contrazic.Foarte frumos spus.Dar..Cine se mai uita la asta in ziua de azi?!

| Soda1234567 a răspuns (pentru mrsjacksonhere):

Multi nu recunosc in fata prietenilor sau a oamenilor pentru ca se simt rusinati, jenati. Dar cred ca si ei gandesc la fel ca mine. La inceput va merge faza e frumoasa e perfecta, dar cu timpul lucrurile se vor schimba.