| Fatanumarul1 a întrebat:

Heeeiii TPU! Voi ce a-ti alegee? puppy dog eyes Un telefon cu Android sau un hamster? puppy dog eyes Argumente happy Ofer funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Un telefon cu Android doar daca ar fi mai performant decat actualul meu telefon, daca nu, nu se merita sa ma aleg cu doua telefoane dintre care unul sa il tin in cutie... daca nu ar fi mai performant decat actualul meu telefon as alege un hamster. big grin

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul foloseste la ceva, hamsterul este altceva. De vreme ce intrebi, alege telefon, ma tem ca nu esti in stare sa ai grija de un animal si as vrea sa nu se chinuie.

| Foxyyyy a răspuns:

Nu-mi plac hamsterii, deci clar telefon.

| whattt a răspuns:

Un telefon. FUNDA

| cretzulina5291 a răspuns:

Eu am un hamster si nu e zi sa nu ma amuze ceea ce face, e atat de dragalas...hamsterul e alegerea mea

| Colle a răspuns:

Hamster.

| ttturquoise a răspuns:

Dacă telefonul ţi se va strica, nu vei plânge, însă cu hamsterul este cu totul altă poveste. Your choice.

| PustoaikUitataDeVant a răspuns:

TelefonulhappyAdica eu am telefon cu Andoid si e muult mai tare decat un hamster.De ala mai trebuie sa ai si grija si alte minuni..Eu daca as fi in locul tau ar fi clar telefonul..iti spune adepta tehnologiei modernetongue

| LoveMyTeddy a răspuns:

Mai, eu dupa mine as alege telefonul, ca daca nu-l scapi si e bun n-are ce sa se-ntample. In schimb hamsterul trebuie intretiunut, telefonul trebuie doar sa-l bagi la incarcat din cand in cand. Bine, depinde si de context, ca daca ai un telefon bun si destul de nou ca sa nu-ti trebuiasca altu alegi hamsteruwinking

| Bitzu03 a răspuns:

Pai frate e bun si telu dar. sti cum e iti cade odata de 2 ori nu mai e bun
dar un hamster e altceva. sti mai razi te mai joci cu el.ia hamsteru