| Biiibiitss a întrebat:

Heeiii! Mai este vreun fan One Direction (directioner) pe aici? Eu suuunt! Care este preferatul vostru din trupă? Al meu este Harry

Răspuns Câştigător
| Ho1 a răspuns:

Intr-o revista Bravo Girl am facut un test si raspunsul mi-a dat " Louis Tomlinson ",dar de ce NU, e dragut si frumusel...
Imi plac de toti din trupa sunt gingasi si amuzanti, fac ca fanilor lor sa fie fericiti, madri ca au asa trupa FAVORITA... piesele lor sunt gingase (incap la fiecare fan in inima), sunt cei mai buni pe care-i stiu si ma mandresc mereu de ei.La fiecare pauza ascult piesele lor impreuna cu prietenele mele.
Ii iubesc mult si le doresc bafta in cariera.

funda?

| Biiibiitss explică (pentru Ho1):

Cred că semănăm :*. ți-am dat fundiță :*.

5 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Buna! Eu sunt fana One Direction. Preferatul meu este Niall.

| BiaaMikaleson a răspuns:

Prezent la datorie, sa traiti! ..Pai,Niall,Liam,Louis,Harry,Zayn.

| Lexxy a răspuns:

Hi! Prezent!hee hee Zayn :X

| Biiibiitss explică:

; x.