| Ɗєℓυѕιση a întrebat:

Hei big hug
Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ai alege?

40 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu crezi ca eu imi arunc frustrarile pe tine sau pe net? Pastrez pentru mine ceea ce ma deranjeaza,, nu e ok sa ma exteriorizez in fata altora, dar iti pot zice ca am anumite frustrari ce tin de mai multe domenii.
N-are legatura cu tine acest aspect, nu-ti mai da coarne/

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Bla bla bla!

| AdrianAdi98 a răspuns:

Să citesc gânduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telekinezie

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu vreo doua puteri. sa fiu imaginara si sa citest gandurile oamenilor...hahahahhahahahahahahhahhaha laughing

| Ɗєℓυѕιση explică (pentru DenisaNicoletaG):

Fain de tine kiss

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Daaa:*

| Divy a răspuns:

Să îndeplinesc dorințe big grin

| Mayhem666 a răspuns:

Sa pot sa misc obiectele cu mintea, sau sa fur superputerile celorlalti laughing

| HarleyQuinn a răspuns:

Să zbor sau să fiu foarte rapidă sau să citesc gândurile sau să fiu foarte inteligentă.