| anonimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Deci am o întrebare ciudata. : Este un talent ca, cu o arma airsoft(fără luneta) sa nimeresc o doza (cum se aduna doze de bere acasa le nimeresc pana cade partea de joslaughing) si din 5 bile 4 sa le nimeresc sau chiar toate(fără suport nu va imaginati nu stiu ce arma) legate cu ata care atarna si la distanta in jur de 20 m? Intreb pentru ca acum intru in a 8 a si na. Si is fatalaughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e talent, armele airsoft nu au greutatea si nici puterea de foc a armelor adevarate, ceea ce le face usor de folosit, trage cu pistol adevarat sa vezi dupa.

| HuShEr a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau sa incerce cu un deaggle laughing)))

| Resurrection a răspuns:

Mai incearca sa repeti chestia asta, sa te asiguri ca nu e o coincidenta. Si daca reusesti iar, da, e talent.

| anonimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică:

Problema e ca de unde pistol adevărat la vârsta asta? laughing si te asigur ca nu e coincidenta big grin