| Țușcă a întrebat:

Hei TpU! vreau povesti de groaza(nu site-uri)cele mai infricosatoare iau funda!

102 răspunsuri:
| BoomLike002 a răspuns (pentru BoOmLiike):

Tare poveste mersi!

| BoomLike002 a răspuns (pentru BoOmLiike):

Tare poveste cam impricosatoare

| BoomLike002 a răspuns:

Era odata o familie care a murit in casa s-a mutat alta familie in casa dar a inceput raul sau intamplat lucruri ciudata se miscau usilile se ridicau tiglele intro noapte o femeie aude ceva la geam se uita nimic se mai uite odata si se sparge geamul si o taie la ochi se pansa si gasi pe ceilalti din familie spanzurati apoi cade dulapul pe ea minune traieste fantome ia copacul si o loveste nimic nici o sgarietura fantoma se enervaza si ia casa da cu casa nimiccccccc fantoma explodeaza. nu uitati femeia sa taiat la ochi deci n-are cum sa fie fantoma! ster ca v-a placut! o zi fantomatica

| biby25 a răspuns:

Stiu ca nu e chiar de groaza dar e adevarata...Citeam raspunsurile la intrebarea ta si chiar daca nu mancam nimic si nu mancasem sau bausem de vreo ora (asa fac eu cand stau la calculator,"postesc")m-am inecat.Simteam ca ma sufoc si tuseam din ce in ce mai tare.Vantul a inceput deodata sa bata foare tare afara si o pisica a inceput sa mieune de-ti spargea timpanele.Am baut apa, tusea a incetat, am putut respira din nou si vantul si pisica s-au oprit. Apoi un zgomot ca de ceva spart s-a auzit prin curte.Liniste.Ma apuc sa scriu asta.

| Painkeeper a răspuns (pentru Nuamchefazi12):

O stiam

| Painkeeper a răspuns (pentru ROBERT805):

E imposibil sa fie prietena ta.Am mai citit povestea asta altundeva.

| danieldan123 a răspuns (pentru BoOmLiike):

Salut imi poti spune de pe ce site ai luat aceasta poveste?

| Antoniacopiluța a răspuns (pentru mihaela9):

Deci am ramas fara cuvinte.I don't want to see. s-a ridicat parul pe mine.

| Az0az9 a răspuns:

Sa fiu sincera nu stiu dar daca afli spune-mi si mie saitul

| DidiPuf a răspuns (pentru BoOmLiike):

Stii ca daca pui copy/paste nu esti tare...straight face

| DidiPuf a răspuns:

Era odata un om care s-a ratacit.Nu mai stia unde sa se duca mai ales ca benzina. dusa era.A vazut mai incolo cu vreo 100 m. un hotel.Dar nu frumos cum sunt celelalte ci parea ca avusese o crima acolo. Oare asa era? A intrat acel om in hotel si a cerut o camera.Hotelul era pe cat se poate de obisnuit pe dinauntru si asta era foarte ciudat.Omul de la receptie i-a dat camera cu nr. 12 si a spus sa nu arunci priviri in camera 13.Omul s-a dus in treaba lui si neavand putere sa stapaneasca curiozitatea s-a uitat pe vizor.Totul era negru.S-a mai uitat odata peste 1 zi si a vazut rosu.Nimic mai mult.Neavand rabdare se duce la receptie si intreaba de ce era rosu cand s-a uitat pe vizor. La care omul holbandu-se spune:
-Acolo e doar o camera obisnuita.E doar o fata.Si acea fata are ochii rosii.o.O

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru BoOmLiike):

Ce tare e. happy mie mi s-a parut amuzanta

| MishaIsMyHero a răspuns (pentru masterlord):

Nu cred! serios?!

| Tudy000 a răspuns (pentru titanic1912):

Ai vizitat cumva si fantana diavolului, unde se afla conacul lui Bay Frencz?

| Tudy000 a răspuns:

Am si eu una credeti, nu credeti treaba voastra eu stiu ce am vazut, deci eram la calc pe undeva pe la 2-3 noaptea si in timp ce asteptam un loading, ma uit pe geam in sus si ce remarc....strada cu tot cu iluminatoare si masini se oglindea in ceva ce plutea undeva la vreo 10 metrii deasupra blocurilor de 8 etaje,am stins repede lumina in camera si stateam si ma uitam sa vad ce dracu putea sa fie,fiind fan inrait,nu mi-a luat mult sa imi dau seama ca putea fi clar un UFO,nu avea lumini saualte prostii de genu cum multi descriu, era negru chromat, de acolo si reflexia probabil, se invartea foarte lent si avand un geam semi deschis nu am putut sa uad nici un sunet chit ca era o liniste superba afara, a survolat un pic 2 blocuri de peste drum de al meu, foarte lent, apoi a coborat un pic de la 10 metrii la vreo 7 a venit deasupra blocului meu, atunci m-am speriat cam tare, apoi s-a mai invartit un pic in mijlocul celor 3 blocuri ca intr-un triunghi si cum sa va zic, a plecat instant spre Feleac, Strada se numeste Dorbantilor pentru cei ce stau in cluj/marasti, reflexia a disprut in vreo 3 secunde deci a plecat cu o viteza enorma poate peste Mach 3 instant fara nici un sunet, am fost prea inmarmurit sa pot filma cu ceva sau sa fac macar o poza sper cer sa captez reflexia, mi-a fost frica sa nu se vada un blitz sau ceva de la camera, plus ca acu 5 ani nu aveam la indemana cine stie ce gear pentru o poza sau filmare.

| Tomache_Paula_1962 a răspuns:

Odata eram cu colegii mei afara neam jucat cat nea jucat pana s-a facut ora 00:00.Mam dus in casa dar parintii mei nu erau.Am fost foarte speriat, cand dintr-o comera se aude Ciprii Ciprii vino sa ne jucam dar eu eu am in ceput sa lerg si am alergat am alergat auzind intruna ciprii ciprii hai sa ne jucam.am fugit pana am ajuns la casa bunicilor mei. Am intrat in casa si am inceput sa o strig pe bunica.Totul sa facu liniste gand aud glasul bunicii spunand Fugi dragule si nu te uita inapoi iar atunci i-am vazut corpul bunicii plin de sange cazand la pamant. Apoi am fugit pe hol spre usa, cand mam apropiat de usa am vazut o silueta a unei fetite mici, atunci mi-am amintit sa matusa mea a mai avut un copil dar a murit chiar cand s-a nascut. silueta a disparut. Trebuia sa ma conving am mers inca doua strazi pentru a ajunge la casa

| Tomache_Paula_1962 a răspuns:

Odata eram cu colegii mei afara neam jucat cat nea jucat pana s-a facut ora 00:00.Mam dus in casa dar parintii mei nu erau.Am fost foarte speriat, cand dintr-o comera se aude Ciprii Ciprii vino sa ne jucam dar eu eu am in ceput sa lerg si am alergat am alergat auzind intruna ciprii ciprii hai sa ne jucam.am fugit pana am ajuns la casa bunicilor mei. Am intrat in casa si am inceput sa o strig pe bunica.Totul sa facu liniste gand aud glasul bunicii spunand Fugi dragule si nu te uita inapoi iar atunci i-am vazut corpul bunicii plin de sange cazand la pamant. Apoi am fugit pe hol spre usa, cand mam apropiat de usa am vazut o silueta a unei fetite mici, atunci mi-am amintit sa matusa mea a mai avut un copil dar a murit chiar cand s-a nascut. silueta a disparut. Trebuia sa ma conving am mers inca doua strazi pentru a ajunge la casa matusii mele. Am avut dreptate am gasit-o pe verisoara me spanzurata de tavan, iar pe matusa am vazut-o in baie moarta.eu de atunci am dus o viata normala am gasit-o pe mama din fericire a supravetuit
mi-am alcatuit o familie dar nu pot sa uit clipele acelea toata viata

| Tomache_Paula_1962 a răspuns:

Demonii din Marunrent

| Tomache_Paula_1962 a răspuns:

Mam dus in vizita la bunicii mei.Acolo m-am intalnit cu prietenii mei Andrei si George. Noi am vrut sa mergem in parc dar drumul era prea lung. Atunci mi-am amintit de o scurtatura.Dar pe acolo nu mergea nimeni pentru ca se temeau de VLADIMIR.Era un om care a murit spanzurat dar el nu a fost ingropat crestineste de aceea se spune ca sufletul sau nu a parasit lumea celor vii.Dar noi nu credeam povestea asta, de aceea am luat-o pe scurtatura lui VLADIMIR.Totul a fost bine pana am ajuns la casa lui VLADIMIR.Noi de curiozitate nu am putut sa nu intram in casa, totul era nefru erau panze de paianjeni peste tot sobolanii fugeau pe holul lung.Mam uitat in stanga si am vazut pe perete o pata de sange.Cand m-am intors sa le spun lui Andrei si lui George l-am vazut pe Andrei speriat intr-un colt, l-am intrebat ce s-a intamplat si a spus ca VLADIMIR l-a luat pe Andrei.Eu m-am speriat l-am luat pe George de brat si am inceput sa alerg spre usa.In fata isii osilueta neagra se apropia de noi am stiut ca e VLADIMIR am facut o cruce am spus o rugaciune scurta si silueta a plecat.Am plecat de acolo am spus parintilor dar de atunci nu l-am mai vazut pe Andrei politistii au facut multe anchete dar nu lau gasit.De atunci oamenii dau vina pe noi de disparitia lui Andrei.Eu cred ca sufletul lui Andrei nu este lasat de VLADIMIR sa plece pe lumea cea lalta

| Achitei_Cezar_1997 a răspuns:

Stiu una buna rauuuuuuuuuu!
DECI incepe asa :
eu cu prieteni stateam pe banca seara la 2 noaptea si povesteam povesti de groaza cand deodata mi s-a facut frig asa ca m-am dus in casa sa imi iau o bluza de trening cand am venit nu era nimeni afara si decat un batran ciudat ce tot spunea ca vei muri si a scris pe banca cuvantul "Satana" si sub a scris 666 si cand m-am intalnit cu colegi unul din colegul meu se aseza pe banca scrisa de batran (care murise in seara de 2 martie 2010 )colegum meu a facut cancer si a doua zi a murit inexplicabil si despre ceilalti nu am mai stiut nimic caci presupun ca au plecat din oras sau au dat coltul!

| AllePikie a răspuns:

Intr-o noapte, o fata pe nume Laria a trebuit sa ramana singura acasa, parintii ei fiind plecati la prieteni pentru a sarbatori aniversarea unui amic.
Laria era o fetita de sapte ani foarte draguta si prietenoasa. Avea parul brunet-deschis si ochii de un albastru marin.Ea era foarte talentata la pictura si desen. Laria avea niste creatii foarte vesele, cum de fel, ea era o persoana bine dispusa.
Dupa ce parintii ei plecasera, fata incuie usa si geamurile iar apoi, se duse in camera ei de la etaj sa se uite la televizor. Dintr-o data televizorul se stinse. Fata incerca sa-l reaprinda dar nu reusi. Atunci s-a hotarat sa mearga in patul ei si sa citeasca o carte. Aprinse veioza colorata de langa patul ei si incepu sa citeasca. Dintr-o data se auzira niste batai in geam dar fata nu le dadu atentie fiind foarte ocupata in a citi noua poveste. Insa bataile insistara, facand zgomot din ce in ce mai tare si fereastra se deschise cu un sunet infiorator. Fata speriata s-a dus sa inchida geamul si cand l-a inchis de el s-a lipit o fata ciudata. Chipul fetei era alb ca varul iar ea radea diabolic uitandu-se drept in ochii infricosati si tulburati ai Lariei si fortand incuietoarea geamului.Laria a tipat de spaima si s-a ascuns sub patura tremurand si murmurand:’’Pleaca!’’, ‘’Pleaca!’’. Insa fata de la geam a auzit-o si a inceput sa vorbeasca pe un ton diabolic:’’Nu voi pleca!’’,’’Ha ha ha!’’. Cuvintele fetei rasunau in urechea Lariei. Dintr-o data bataile se oprira si in casa se asternu o liniste de mormant. Insa linistea trecu ca o clipa si deodata pasi se auzira urcand spre etaj. Laria stia ca fata vine dupa ea si s-a dus si si-a incuiat usa camerei. Pasii se auzeau din ce in ce mai aproape si cu fiecare pas frica din inima Lariei crestea si crestea…………. Cand pasii au ajuns in dreptul dormitorului Lariei, s-au oprit si o secunda mai incolo clanta incepu sa se miste cu multa forta. Inca o smucire a clantei……………Usa se deschide! O mana alba o impinge si scartaitul tulbura inima Lariei. Din pragul usii apare o silueta alba cu un par negru, ochi rautaciosi si zambet infiorator. Se apropie de patul Lariei si trase plapuma de pe fata impietrita de frica.Laria simtea cum mainile reci ale fetei o strangeau de gat incet, incet……. Dupa o clipa de gandire Laria se ridica iar chipul fetei era plin de sange si acum era si mai infiorator dar Laria, cuprinsa toata de un fior, a reusit sa isi adune curajul si a trecut prin fata diabolica. Atunci Laria si-a dat seama ca fata era o fantoma dar nu a stat sa vada ce se intampla si a luat-o la fuga prin holul intunecat al casei. In camerile in care intra vedea chipul groaznic al fantomei si cum intindea mana alba sa o apuce. Cand se uita in oglida fantoma o urmarea si cand sa o prinda, Laria reusea sa scape.In spatele ei parca simtea degetele fantomei reci incercand din rasputeri sa o prinda. Cand Laria a ajuns la scari, vrand sa iasa din casa, s-a impiedicat de o treapta si a cazut. Incerca sa se ridice cat mai repede, in ciuda loviturii, dar a fost prea tarziu. Fantoma o prinse de glezna si o strangea din ce in ce mai tare. Victima urla de durere si cu ultimele puteri a incercat sa se elibereze din stransoare.Cand a ajuns la usa era incuiata iar cheile erau la etaj. Disperata, Laria a alergat spre bucatarie incercand sa ia ceva cu care sa se apere. Din sertar a luat un cutit si l-a indreptat spre fantoma..Cand fantoma a mai facut un pas fata a aruncat cutitul catre ea.Cutitul trecu prin fantoma si aceasta s-a ridicat in aer si a inceput sa rada diabolic deasupra fetei care lesinase. Dintr-o data usa se deschise si parintii Lariei au venit. Fantoma a disparut si parintii si-au gasit fata lesinata.Acestia au stropit-o cu apa iar ea si-a revenit.Laria a vrut sa spuna ce s-a intamplat dar a vazut fantoma la geam si a tacut..Laria a spus ca a avut doar un cosmar si s-a dus sa se culce desi nu a putut dormi deloc. Fantoma numai revenise.In urmatoarea zi Laria s-a dus la scoala si i-a povestit prietenei ei ce se intampla. Cele doua fete au hotarat sa se intalneaca la casa Lariei si sa alunge fantoma.Cand au ajuns s-au dus in dormitorul ei sa se joace, asteptand fantoma.Parintii Lariei dormeau inca dupa o zi grea de munca si petrecerea amicului lor.Cand orologiul batu miezul noptii rasul diabolic al fantomei se auzi din nou. Fetele erau precaute, una statea la geam si cealalta la usa insa nimeni si nimic nu dadu semne ca ar vrea sa intre.Deodata usa sifonierului Lariei se deschise cu putere iar glasurile fetelor erau impietrite de frica. Fantoma se vazu in sifonier cu acelasi chip groaznic. Fantoma se ridica in aer si intra in prietena Lariei, posedand-o.Laria era speriata de moarte si deodata a vazut cum chipul prietenei ei se schimba, se face palid si plin de sange iar mainile se fac albe si reci, ca ale fantomei. Fantoma o prinse din nou de gat pe Laria iar fata, disperata, descuie usa dormitorului si alerga in baie si se incuie acolo.Un moment a fost liniste dar dupa aceea din robinet si din cada a inceput sa tasneasca sange.Laria se sperie si iesi din baie in hol unde totul parea normal. Deodata, Laria simtii cum ii curge ceva pe umar, se uita pe tavan si isi vazu prietena moarta, agatata de tavan. Sangele ei curgea pe umarul Lariei. Laria fugi in camera parintilor ei si acestia disparusera insa fantoma aparu drept in fata Lariei cu chipul ei fioros si cu ranjetul diabolic.Laria tipa dar nimeni nu o putu auzi. Fata disperata fugi la parter dar usa era incuiata iar cheile erau la parintii ei si parintii ei nu mai erau. Laria isi lua avant si sari prin geam. Bucatile ascutite o ranira si sangele i se prelingea pe haine si pe iarba. Vazuta afara din casa, Laria incepu sa fuga si fantoma o urmarea.Cand trecea pe langa felinare, acestea palpaiau si se stingeau lasand totul in intuneric. Fata inspaimantata pana in adancul sufletului, incerca sa urle, dar ceva parca o apasa pe corzile vocale si nu putea vorbi.Alerga si alerga pana cand cazu la pamant, sfasiata de puteri.Incerca sa ridice o data privirea si sa vada fantoma dar fantoma disparuse si soarele isi arata primele raze.Atunci Laria si-a dat seama ca fantoma dispare cand soarele rasare si reapare cand se lasa intunericul.
Fata nu se mai putea intoarce in casa fiindca parintii ei nu mai erau si casa era o inchisoarea a spaimei.Atunci Laria se decise sa cerseasca, fiind prea mica sa isi ia o slujba.Se gandea in mintea ei ca probabil cuiva I se va face mila de ea si o va lua acasa.Laria se aseza la coltul unei strazi, cu hainele murdare iar ea foarte obosita se sprijini de zidul rece al cladirii din spatele ei dar nu putu dormi si s-a gandit sa inceapa sa cerseasca. Fata intindea mana ranita spre fiecare calator, dar toti o priveau cu frica si dispret de parca ar sti ca o fantoma o urmarea si chinuia. Fata se uita des la soare si parca se ruga la el sa nu apuna.Mai spre seara o doamna imbracata in negru cu fata acoperita tot de o gluga neagra se opri langa fata. Laria se gandea ca femeia era nefericita ca si ea dar dintr-o data privirea ii zbura la soare si vazu cum ultima raza paleste si lasa cerul decat cu o roseata care in scurt timp disparu si lasa cerul intunecat.Laria se uita din nou la doamna si observa cum isi da gluga jos si sub aceasta, fata recunoscu chipul palid si plin de sange al fantomei si ochii ei negri.De sub buzele vinetii ala fantomei s-au auzit niste cuvinte murmurate:’’Ultima ta noapte, fetit-o!’’. Laria se sperie ingrozitor si chipul ei se albi la fel ca al fantomei si incepu sa fuga dar fantoma o zgarie pa spate. Sangele curgea in siroaie dar fata continua cu greu sa mearga si deodata, langa un cimitr, se opri si cazu.Se intoarse si vazu fantoma cum venea spre ea incet, incet, pe dara de sange cu zambetul ei diabolic pe fata. Laria tresari, se ridica si incepu sa alerge din nou. Atunci se auzi cum fantoma porneste cu putere in zbor, lasand in urma ei zgomotul vantului.Se indrepta spre fata si o apuca de glezna. O tari in cimitir si o aseza pe o movila de pamant.Laria ridica privirea, desi simtea ca va regreta.Vazu fantoma cum se baga in pamant si dispare.Laria era incredibil de bucuroasa insa deodata pamantul de sub ea se cutremura si o mana osoasa o apuca de brat si o alta mana o apuca de celalalt brat.Mainile stransera din ce in ce mai tare pana cand din bratele Lariei iesi cu putere sange si fata urla de durere si tipatul ei se auzi adanc in noapte. Fata nu stia ce o trage dar auzi un ras malefic si stiu ca fantoma o tragea si aceasta radea malefic pana cand a bagat-o pe Laria in pamant iar apoi se ridica si vazu cum spiritul fetei paraseste trupul.Un zambet de satisfactie se ivi pe chipul palid al fantomei si disparu in aer, in cautare de noi victime.

| andrei123A a răspuns:

Intr-o seara bunica a plecat din casa co placita buna

| Sadness12 a răspuns:

Deci sa incep cu povestea:
Era odata o zi de vara... Si eu eram cu cea mai buna prietena Diana... eu zisesem ca seara sa mergem la magazinul acela vechi de la magazin si Diana a acceptat.
Se facuse seara. Era ora 22:15 si noi eram la magazinul ala vechi. acolo erau paianjeni si tot feu de lucruri infricosatoare. Noi nu credeam in fantome sau in chestiile astea. Si incepuse ploaia dar noi nu puteam pleca acasa pentru ca inca eram la magazin dar... dintr-o data s-a vazut ceva a geam si noi ne-am speriat pentru ca acel magazin era pustiu su vechi unde nu mai era nimeni.
Trecusera 30 me minute si inca tot ploua tare si nu puteam merge acasa pentru ca nu aveam nici umbrele si eram doar in tricou... si pantaloni scurti...
Si am auzit o scartaiala ne-am gandit sa mergem sa vedem ce se auzea acolo... si dintr-o data doar pentru 5 secunde s-a vazut o mireasa cu sange pe ea la etajul 3.
Am mers la etaju 1 si pe urma iar am urcat noi la 3.
Acolo de data asta era un mire plin de sange

Au trecut 3 zile si noi eram cu prietenii si iar am mers a magazinul acela parasit dar de data asta am mers cu grupul...
Ne-am impartit in doua grupuri
1. fetele merg la etajul 4
2.baietii merg la etaju 5

Si ajungand prima data fetele (adica noi) am vazut tot ace mire imbracat in alb si plin de sange si el ne-a dus la etaju 10 (ultimul etaj)
Baietii ajungand la etajul 5 a aparut mireasa in rochia aba si plin de sange si ia luat de mana ducandu-i tot la etajul 10
Acolo noi fetele ne-am intalnit cu baietii si cu mirele si mireasa iar acolo nu ne-au omorat pe noi ci ei s-au aruncat pe geam dar ei deja erau morti si noi in grupa (pentru ca eram 18) am fugit pana la etajul 1 si acolo cand am ajuns joc i-am vazut pe mireasa si mire intr-o balta de sange dar noi am luat-o la fuga si de atunci nu mai mergem niciodata prin ace cimitir!
Bine ca am trecut peste asta! Funda? plz m-am straduit!

| Alex_Cata_1991 a răspuns:

Intr-o seara Gabi, Florin si Dan au mers sa se joace in cimitir.Gabi o i-a inainte dar se opreste brusc si le spune celorlalti baieti ca a vazut umra copilului amenintat cu cutitul de un baiat David care la si ucis, acum David are 23 de ani si este in inchisoare. Florin ii spune ca asta s-a intamplat acum 5 ani,dar isi inchite limba cand pe umar simte o atingere,singurul baiat care nu a fost speriat a fost Dan care este mai mare decat ambi baieti. Dintr-o data un scelet se scoala din covu si se apropie de ei, copii fug la un teren de sport unde au gasit doi adulti care stateau cu spatele cand se intorc acei oameni Dan, Florin si Gabi impietresc pentru ca ecei oameni aveau fata taiata.Fug cat ii tin picoarele dar dau peste alta ciudatenie, un os plin de sange si un bilet patat de sange pe care scria"Cei care se vor apropia vor muri'', cei 3 baieti si-au dat imediat seama ca ei s-au apropiat si in cele din urma au plecat la Florin acasa. Ziua urmatoare era aproape moartea lui Gabi cand de la etajul 5 a cazut un cutit chiar langa el, Florin a fost aproape se fie calcat de o masina iar Dan afost amenintat cu un briceag langa bloc.Ei s-au intalnit la Gabi acasa si au povestit ce li s-a intamplat si si-au dat seama ca ghinionul este de la acel bilet citit.Dar ultima intamplare a fost cea mai apriga pentru ca si-au adus aminte de copilul ucis cu cutitul.Peste o luna cei 3 copii au murit intr-un incendiu.Pana la urma s-a dovedit ce era scris pe acea hartie.

| Nibichan a răspuns (pentru Nuamchefazi12):

Asta nu ii din anime-ul ghost stories?

| Enache_Maria_Elena_1976 a răspuns:

Eram la cea mai buna prietena a mea Mihaela, si eu fiind fana filmelor de groaza a paranormalului (desi mai rau fac).Am venit la ea totul normal ne-am machiat si dupa am zis eu :
-Miha, hai sa ne uitam la un film de groaza ceva.
-ok

Am dat pe un clipulet si ne-am uitat ( era vorba de o camera sa vedem ce cade ca cica erau fantome) si s-a terminat ...noi ne certam cine sa se duca sa dea la altul si la un momendat clipul a inceput sa deruleze singur, mai nou se poate.Filmul se dadea inainte sau inapoi.MAUSUL SE MISCA! Noi tipam dupa mama Mihaelei si ziceam rugaciuni.Am plans si mi-a curs si rimelu laughing).
Intr-un final a venit mama mihaelei si a stins Videoclipul.De atunci nu ma mai uit la chesti de genul.DA CA NU MA CREDETI E TREBA VOASTRA!

| TiaFCRB a răspuns (pentru VOLVO4LIFE):

rolling on the floor e compusa de tine? laughing!

| DEADEND a răspuns (pentru VOLVO4LIFE):

Fantoma mancacioasa laughing)))))))))

| AlexandraSiAtat a răspuns:

Buna eu una nu am de gand va povestesc aberatii ci experienta prin care am trecut, sau mai bine zis prietenul meu a trecut.Era in ziua de 26 noiembrie in urma cu 2 ani, cand imi pregateam salonul pentru urmatoarea zi ca trebuia sa-mi serbez ziua de nastere cand prietenul meu trebuia sa plece sa o duca pe mama lui la munca(pentru ca lucra numai de noapte). Toate bune si frumoase(am uitat sa va spun ca bunik mea decedase chiar in acela an in urma cu 7 luni)pana cand ma luaat un dor de bunik mea si am inceput sa plang vreo ora si ceva, pe urma am inceput sa ma calmez. Ajunge acasa prietenul meu ne punem sa mancam si pe urma ne-am bagat in pat.Cum dormeam noi inspre dimineata prietenul meu se trezeste si ma trage brusc spre el, il intreb ce e cu el de ce nu doarme? Pe cand el imi raspunde ca dormeam sandra numai pana cand am deskis oki fara sa vreau si fara sa aud nimic si am vazut o silueta asezata pe pat langa tine, iar eu i-am zis:ia si te culca probabil ca ai visat. Pecand el se ridic in fund pe pat aprinde veoza si se uita in ochii mei si-mi zice: asa cum ma uit la tine cu ochii deskisi asa ma uitam la silueta care statea langa tine pe pat.Atunci a fost ultima data can mi sa mai intamplat ceva de genul.( uitasem un amanunt eu nu-i povestisem ca am inceput sa plang din cauza bunicii si ca imi revenisem din plans si nici umflata la fata nu mai eram)As mai avea multe sa va povestesc povestiri intamplate pe propria piele...dar va las deocamdata--ne mai auzim