| anonim_4396 a întrebat:

Heii, îmi puteti da niște informații despre actrița Lucy Hale. gen : ce îi place. etc.

3 răspunsuri:
| Hoper a răspuns:

Nume real: Karen Lucille Hale · Locul naşterii: Memphis, Tennessee, SUA · Data naşterii: 14.06. 1989 (23 ani) · Ocupaţie: Actriţă · Constituţie: subţire · Înălţime: 161 cm · Culoarea ochilor: verzi · Culoarea părului: castaniu · Zodia: Gemeni · Etnie/rasă: albă · Ţara natală: SUA
Karen Lucille Hale cunoscuta drept Lucy Hale s-a nascut pe 14 iunie 1989 si este o actrica si cantareata americana. Ea este cunoscuta pentru rolurile sale din Bionic Woman (Becca Sommers), Privileged (Rose Baker) Scream 4 (Patty Marconi) si din serialul Pretty Little Liars (Aria Montgomery).

Hale a aparut pentru prima oara in reality show American Juniors in 2003. Ea a facut parte din quintetul vocal format din topul celor cinci finalisti.

funda?big grin

| Stefanyax0 a răspuns (pentru Hoper):

Nu este ceea ce vreau :p

| Hoper a răspuns (pentru Stefanyax0):

Altceva nu gasestti pe net.tu vrei culoarea preferata..de astea nu?