| ferdinando a întrebat:

Cui ii place Lucy Hale?

Răspuns Câştigător
| JomelaMaya a răspuns:

Mie imi place, pentru ca e o persoana simpla si foarte frumoasa. Aodr parul, zambetul si ochii ei. Apropo ar trebuie sa vizioneazi serialul Pretty Little Liars, ea joaca rolul lui Aria si e superbă;).
Apropo ascultă melodia asta de la ea, o ador : http://www.youtube.com/watch?v=E_kah7any_U

10 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Mie imi place. Si imi place melodia Run This Town.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie! E foarte draguta, are niste ochi superbi, iar zambetul e impecabil.

| ferdinando explică (pentru anonim_4396):

Zi-mi o muzica de-a ei.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ferdinando):

O muzica sau o melodie?

| ferdinando explică (pentru anonim_4396):

Oricare,z-ii cum vrei.doar spune-mi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ferdinando):

Http://www.youtube.com/watch?v=c739aBEKHn0 Nu-mi dau seama ce vrei, da uite :)).Sa vezi cat e de talentata.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Il urasc!

| Rape a răspuns:

Mie nu imi place, o ador