| Shontellle a întrebat:

Heii TPU :*. Cum imi fac tastatura cu indice? trebuie cumparata, sau?

Răspuns Câştigător
| MBG a răspuns:

Deci daca ai windows XP faci exact cum ti-am scris eu. Dai click pe butonul START din stanga ecranului apoi pe control panel.Din control panel este o imagine care arata un glob si scrie Regional and Language Options dai click pe el...acolo dai la Regional Options si acolo o sa apara mai multe chestii unde tu doar pui Romanian (in stanga butonului Customize) si setezi Romanian
Click pe link am facut o poza
http://www.egz.ro/? v=jXJ2l.png

Apoi jos in stanga ecranului apare un patrat pe care scrie EN, dali click pe el si setezi Romanian, şi aşa poţi scrie cu indice.
╔═.♥.═══════╗
◣_◢ (MBG) ◣_◢
╚═══════.♥.═╝

2 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

Click Start - Control Panel - Regional and Language Options (Windows XP) si dai Romanian apoi Aply si OK... sper ca la asta te referai deoarece n-am inteles bine intrebarea...

Imi pare rau daca nu am raspuns corect si bafta in gasirea raspunsului.

-->Bye

| Shontellle explică (pentru MBG):

Nu am inteles, de la windows xp? adica nu`mi apare nici un " romain " eu ma refer sa am tastele de exemplu la a sa aiba si caciulita, intelegi? asta vreau eu sa fac. Multumesc anticipat.

| MBG a răspuns (pentru Shontellle):

Deci daca ai windows XP faci exact cum ti-am scris eu. Dai click pe butonul START din stanga ecranului apoi pe control panel.Din control panel este o imagine care arata un glob si scrie Regional and Language Options dai click pe el...acolo dai la Regional Options si acolo o sa apara mai multe chestii unde tu doar pui Romanian (in stanga butonului Customize) si setezi Romanian
Click pe link am facut o poza
http://www.egz.ro/? v=jXJ2l.png

Apoi jos in stanga ecranului apare un patrat pe care scrie EN, dali click pe el si setezi Romanian, şi aşa poţi scrie cu indice.
╔═.♥.═══════╗
◣_◢ (MBG) ◣_◢
╚═══════.♥.═╝