| xDeyaDeeAx a întrebat:

Hello TPU! Imi spuneti si mie niste Nickname-uri de jocuri si mess tinand cont ca ma cheama Andreea si mi se mai zice deea, si sunt blonda cu ochii albastrii? Cele mai multe funda!

10 răspunsuri:
| Merisorr a răspuns:

Andreiuţa, Deia, Andre thinking si pe prietena mea cea mai buna o cheama Andreea, iar eu ii zic Andreiuţii, Andreiuţkii, A [ citit ca si in engleza ] laughing

| XatomisX a răspuns:

Ce culoare au chilotii de pe tine?

| Kinus12 a răspuns:

Blondaeea,BlueEyes,Panteea,Andreea99,Ceafa,Beea

| YouNoob a răspuns:

Ceafa

| SmRpT a răspuns:

Nu inteleg ce treaba are numele Andreea si ca ti se zice Deea si ca esti blonda cu ochii albastrii cu Nickname-ul care-l vrei tu?

| ellenuk a răspuns:

Daca esti blonsa si ai ochii albastri atunci semeni cu papusa barbie! ti-as recomanda ceva gen barbiedee sau DeeDee sau D&D, an/deea, magicDee, sper sa imi acorzi funda ca m-am straduit si mi-am pus la incercare imaginatia

| AdamLevine a răspuns:

Si un idd de mess nu ai deeabig grin... Uite-l pe al meu aici daca vrei sa dai Acc.

Pai:Raissa,Daddy's Girl,Cherry,Agenta,Regina(si un numar la sfarsit,daca vrei),Morgana,FlowcraFt,PinkyPuff,Nikoll, SmallAngel, XMoreForYouX, VipStyle, x3la,De3aAndre3a.

Mai sunt multe...

| AdamLevine a răspuns (pentru AdamLevine):

Popescu_laurentiu06(te rog sa specifici cine esti)big grin

| Danutzul2000 a răspuns:

Deutzahappy

| JohNNy28 a răspuns:

Deeyutza,fetita cu surprize, andr eea, blonde girl, etc. FUNDA pls!