| YumiSukinanda a întrebat:

Hey este un fel de concurs, ca ruleta banilor de aici : http://www.ro.n-mobile.net/ruletabanilor/, sunt adevarate concursurile astea? primesti ce zice aici? iti ia bani? Ziceti funda!

6 răspunsuri:
| Tibi1999 a răspuns:

Nu sunt ma adevarate. eu doar ma distrez cu ele :)) :http://www.ro.n-mobile.net/......tabanilor/

| Andr33ya a răspuns:

Chiar ai castigat? ...Este adevarat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr33ya):

A castigat experienta laughing teapa!

| DeejaYang a răspuns:

Not Found

The requested URL /ruletabanilor/, was not found on this server.

Apache/2.2.21 (Unix) mod_ssl/2.2.21 OpenSSL/0.9.8g PHP/5.2.17 Server at www.ro.n-mobile.net Port 80

Este o escrocherie. Acest site e facut la plesneala, probabil iti baga vreun keylogger sau pur si simplu iti inregistreaza cateva date si le trimite la administratorul site-ului.

Nu te astepta sa faci bani degeaba, mai ales de la companii fantoma, necunoscute.

| Iosepica_Doru_1960 a răspuns:

Sunt adevărate.