| iulianna2060 a întrebat:

Hey! Peste 2 zile vine Hallowen-ul si nu stiu in ce sa ma costumez, eu as vrea in vamp dar am parul blond si nu am peruca (sunt si fata). In ce sa ma costumez la 11 ani (asta e virsta mea)?

3 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Sugar skull este cel mai bun costum de halloween. al meu asa a iesit.

https://www.facebook.com/....../photo.php

| Pisicutza_Pisi_1970 a răspuns:

Am vazut multe costume frumoase: vrajitoare, dovlecei... Dar te poti imbraca si in ceva negru si sa iti faci niste desene pe fata!

| Terebesi_Anda_2000 a răspuns:

Eu cred că îţi e la îndemână să fi zoombie, sigur poţi să distrugi nişte haine vechi şi urâte, iţi ciufulesti părul şi întinzi un rimel de la ochi în jos pe toată faţa