| Pinguuuin01 a întrebat:

(: Am nevoie de un text pe care sa il pun intr-o felicitare de 8 martie pana maine.; o3 Multumesc big hug fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

1. Daca viata ta ar depinde de dragostea pe care ti-o port, ai fi nemuritoare. La multi ani, mama!

2. O mama atat de minunata ca tine merita ca fiecare zi sa fie 8 martie!

3. Iti multumesc ca m-ai iubit si m-ai invatat sa iubesc si pe ceilalti, dar mai ales pe tine. La multi ani, mami!

4. Iti multumesc ca ai suportat insuportabilul, ca ai facut ceva din nimic. La multi ani!

5. Un gand marunt pentru iubirea imensa pe care ti-o port. La multi ani!

6. La multi ani, mama! Esti minunata si vreau sa impart cu tine ce am mai de pret. Te iubesc.

7. Singura persoana care va avea intotdeauna incredere mine, care va fi intotdeauna langa mine, care ma va iubi intotdeauna... intotdeauna mama mea!

8. Azi uita cine esti si trezeste-te la viata o data cu natura. Fii un fluture zglobiu si aseaza-te pe prima floare a puritatii. Ziua sa-ti fie mai senina ca infinitul. La multi ani, floare a primaverii!

9. Fie ca toate implinirile frumoase, sanatatea si spiritul acestei zile sa te insoteasca pretutindeni. Iti doresc un 8 Martie special!

10. Fie ca primavara iubirii sa iti inunde sufletul cu bucuria si parfumul tuturor florilor sale. Iti doresc un 8 Martie cat mai frumos!

Numai bine.

| Memecy a răspuns:

Depinde pentru cine... " iubirea mea este infinita pentru tine, asa ca in clipele acestea cuvintele sunt de prisos"

| Ralu383 a răspuns:

Fie ca acest martisor sa iti aduca, odata cu primele zambete ale primaverii, multe realizari, indeplinirea tuturor viselor, multa fericire si numai bucurii. Felicitari pentru cea mai importanta persoana din viata mea. Tu esti raza de soare din viata mea, esti lumina din intunericul vietii mele. Te iubesc mai mult decat viata mea, tu esti totul pentru mine. Iti multumesc ca-mi esti alaturi "la bine si la greu". Unei singure fiinte din viata mea ii datorez tot ceea ce eu am si ceea ce sunt azi. Ea mi-a dat nastere, m-a crescut si m-a invatat sa iubesc. Nu exista cuvinte care sa o descrie! Te iubesc, mama! Ziua de 8 Martie imi ofera prilejul potrivit pentru a-ti spune cat de mult insemni pentru mine. Vreau sa-ti multumesc pentru tot ceea ce am invatat de la tine: cum sa daruiesc neconditionat, cum sa am increde in mine. Tu ai fost cea care m-a iubit fara a cere nimic in schimb, tu esti cea care mi-a oferit sprijin si incurajari cand aveam nevoie, tu ai fost mereu alaturi de mine cand viata parea impotriva mea.Te iubesc, mamica mea…
Mai vrei!happyImi dai Funda?