| DependentaDeVise a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri dragute pentru el! Dau fundita!:*

5 răspunsuri:
| frumusica26 a răspuns:

Te iubesc prin gand, cuvant si fapta

Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze si promisiuni.

Dragostea este compusa dintr-un singur suflet care traieste in doua corpuri.

| jUsTaChiLd a răspuns (pentru frumusica26):

Ai fost mereu lângă mine, când am avut cea mai mare nevoie de tine.
Mi-ai spus mereu:
-Lasă. Mâine va fi mai bine.

Îmi este greu să vorbesc de tine la trecut. Oricât rău mi-ai făcut, Nu-i chiar așa ușor să uit.

Nu pot să realizez, nu vreau să cred cat te-ai schimbat. Ai lăsat în urmă tot ce cândva ne-a legat.

Tu eşti cel care mă face să simt că dacă uneori viaţa doare...nu doare dacă merg să te găsesc.

Dragostea e tot ce rămâne, ea mă aduce înapoi...
Îmi vindecă durerea, şi ne leagă pe amândoi!

Nu ştiu unde merg, unde o să ajung...
Dar ştiind că te am lângă mine, nu-mi pasă.

Mulțumesc că ai fost lângă mine și m-ai făcut să cred că într-o zii totul va fi bine.

Tu?! Ești cel care îmi dă putere să lupt și mă ajută să trec peste toate cu zâmbetul pe buze.
Sper să-ți placă :*.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Http://statusbun.com/? cat=1
Selecteaza ce sectiune, sa zic asa, vrei de acolo:
-Dragoste
-Despartire
-De viata
-Despre fete
-Despre baieti
-Amuzante
-Despre prieteni
-Munca, bani
-Citate filozofice
-Triste
-Suparat.
Sper ca te-am ajutat :-*

| batmenika a răspuns:

You are my reason for everything. ♥
I love you not because you are perfect, but because you are so perfect for me ♥
Un bărbat iubeşte cu adevărat o singură femeie. restul sunt doar plăceri.
In a perfect world, we will be together
Do what makes you happy, be with who makes you smile, laugh as much as you breathe, and love as long as you live. ♥
Sometimes the heart doesn't know what it wants until it finds what it wants ♥
Our love story isn't like the movies... It's better

| DeyBoyAngel a răspuns:

1. Dumnezeu a facut cerul, pamantul. apele.te-a facut pe tine…cu totii facem greseli…
2. Foaieverdesolzidepesteuiteprostucumciteste
3. Cica au pus turcii la intrarea in moschee un cuvant scurt neinteles nici de cei mai mari intelepti : DND
4. Nu invata niciodata un porc sa cante, pierzi vremea si mai enervezi si porcul.
5. dnd.nu da buuz ca vorbesc cu mata si no sa dormi diseara in casa…
6. Daca ai portofelul gros, inseamna ca e plin de maruntis
7. I need girls!
8. Dragostea este ca atunci cand nu vrei sa dormi pentru ca realitatea este cel mai frumos vis… te gandesti ca ma gandesc ca te gandesti la mine
9. Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru…
10. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
Bonus: Fa-ma Doamne ce n-am fost … padurar si sef de post!