| LuuuLuuuu a întrebat:

Hey vreau si eu ideei de statusuri nici treiste de despartire dar nici de dragoste gen :Cea mai frumoasa arta : CREDE, IUBESTE si IARTA... ceva de genuuu dau funda kiss

3 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Intra pe www.statusuri.ro gasesti foarte multe interesante : de dragoste, dragute, amuzante etc.

| anca288 a răspuns:

Primul statul ce mi-a venit in minte: un barbat nu pacatuieste niciodata cu o femeie cuminte! tongue

| Deiutza123 a răspuns:

Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu!

URGENT! schimb Caiet A4 cu Audi acelasi model, rog seriozitate!

Ati vazut filmele : Urme de pasi pe apa, Iceberg in flacari, toporu’ cu luneta, si preferatu’ meu CINE A INJUNGHIAT STATUIA….+ lopata cu GPS

Mai bine taci si doar pari prost …. Decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala!

A gresi este omeneste… totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste…

Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara.Doamne sa scap berea din mana nu alta…….

In gradina casei mele stau cu capul aplecat.si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap