| Mallinutza a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste statusuri. Cele mai interesante funda!

Răspuns Câştigător
| annaangel17 a răspuns:

Am invatat ca dureaza ani sa castigi incredere
Si ca doar in cateva secunde poti sa o pierzi...

Viata este unoeri foarte zgarcita: trec zile, saptamani, luni si ani fara sa simti nimic nou. Totusi, odata ce se deschide o usa, o adevarata avalansa patrunde prin spatiul deschis. Acum nu ai nimic, iar in clipa urmatoare ai mai mult decat poti accepta.

Fiecare zi pare prea scurta pentru toate gandurile pe care le gandesc, pentru toate plimbarile pe care vreau sa le fac, pentru toate cartile pe care vreau sa le citesc si pentru toti prietenii pe care vreau sa ii vad.

Ca o piesa de teatru, asa este viata: nu intereseaza cat de mult a tinut, ci cat de frumos s-a desfasurat.

In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai.

Viata niciodata nu e dreapta, dar probabil ca asta e un lucru bun pentru foarte multi dintre noi.

Sper ca iti plac. Fundita?:*

4 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Vaca portocalie la brutarie: as dori doua franzele albastre.
Brutarul: ne pare rau, nu avem decat baghete verzi.

Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule!

. si acum, citeste de jos in sus. scuze de mass dar e prea tare sa nu-l citesti. merita citit

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

esticelmaiprostomdepelume cine nu se crede sa dea un vot plzzz
legat altfel nu are nici un farmec

Viata e o curva. TU esti VIATA mea!

Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa

Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan si mi-a dat adminul ban

| odorash a răspuns:

Buna. Statusul meu preferat este:
Îi ignorăm pe cei ce ne adoră...
Îi adorăm pe cei ce ne ignoră...
Îi rănim pe cei ce ne iubesc. Şi
din păcate îi iubim pe cei ce ne
rănesc...♥

| Ovidiuflorentin a răspuns:

Aici gasesti cate si ce fel de status-uri vrei:
www.statusuri.ro
statusuri.de-calitate.ro/
www.statusuri-noi.com
www.statusuri-mess.com/
www.kissid.ro/statusuri.php

| bettynicoleta a răspuns:

Opriti planeta! vreau sa coborlaughing