| Dydytzik a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de indiferenta.sau.totusi.ceva de genul asta.
. Pentru cele mai multe si mai interesante statusuri. fundita!

Răspuns Câştigător
| justme_3711 a răspuns:

1.Inca am un zambet de copil care refuza sa creasca .mie egal cu 0 ce spune lumea asta proasta oh go on
2.Vei cauta privirea mea in oricare EA din viata ta
3.Si de fiecare data când încerc sa o las balta si sa uit de tot. Ma intorc.
4.E logic , iubita mea ! ca daca e o javra printre noi s-ar putea sa fii chiar ea
5.Îti e dor de mine, Am dreptate? Pentru ca atunci când ai fost cu mine am trecut prin toate .
6.Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc!
7.Uita`te la ea, ce firava pare...dar uita`te in sufletul ei cate are!
8.Priveste.o cum creste . Pe zi ce trece mai rau te inebuneste !
9.Pe ea chiar o iubesc,a stiut mereu sa.mi spuna cand gresesc .
10.Uitate la ea si gandeste inca o data, Daca o lasi sa plece N-o sa se mai intoarca!
11.Regreti!ca te iubea dar tu spuneai:"sa faca el primul pas" si desi l-a facut de mai multe ori,te faceai ca nu vezistraight face
12.Si-am auzit ca ti-ai facut prieteni noi, se pare ca faci tot posibilul sa uiti de noi...
13.Esti diferita de toate si meriti sa te laud love struck` M`ai ajutat cand mi-a fost greu . de aceea meriti sa te aplaud
14.Cel mai frum lucru` . e femeia care incearca sa te tina aproape , fraiere` !
15.M.am schimbat, nu mai sunt fata care eram! Mai stii cât plângeam?! S.a dus dracu tot, acum râd si mi.se rupe de tot!
16. ti-am zis sa ai grija de persoana mea . ? Coaie ! nu sunt jucaria ta
17.Eu sunt cine vrei tu, nu am nume, n-am adresa,nu tre sa-mi stii numarul.Eu nu sunt o oarecare, nu sunt Ea,nu sunt mai rea Sunt un semn de intrebare smug daca vrei,spune-mi asa
18.Iti fac cadou o matura ca sa zbori dreaq din viata mea…
19.Pareti frumoase,aproape culte.atat de proaste si din ce in ce mai multe.
20.
Sa iau partea pozitiva "Ma bucur ca esti bine ! " , sau partea negativa "M-am obisnuit fara tine ! " ?

2 răspunsuri:
| Bya_6882 a răspuns:

Hai. Tacii don't tell anyone. Nu mai spune straight face. Ls'maa. N ma mai freca la mel0diee. Am inteles ma iubesti oh go on`!? Dar nu vreau prin cuvintesmug.

Un zambet, o amintire, un suflet, vorbe, momente, tot ce e legat de tine pot numi viata?

Pretuieste o persoana cat o ai... iubest`o nu o ai dusmani...ca nu

…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

Taccy` dracul.
vorbeste`n punga.
Si phe` urma mi`o day`.mie`
Nu esti in stare`.
S vb dspre mine`.
N`ai venit` u la p***a mea.
Sa vezi c e bine sau nu e bine`.
ajea ca s***`o bine`.
Si urca-te` p pereti`.
D invidie`. happy
lol`.)

Neuronul tau infect isi cam bate joc de tine, Cand vorbesti mult fara rost te faci de rusine`!

Uite`Te bine si analiZeaza la recee. Ca mine nu gaseSti mai mUltt` de 10![geNn : 3ditie limiTata fra3ree]
Tee` diStrezZi, te simTI binee; Daa` ti se rUpe sufLetu` cand tE gÂndeSti ca nUmaii` esti cUu mine.

| 99perfect99 a răspuns:

Dc m-ai parasit eu pentru tine am fost iubit dar totusi tu mai inselat du-te naibi de catea!