| Stefania1222 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri interesante. Dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Atunci când într-adevăr contezi pentru cineva, acea persoana îşi va face timp pentru tine mereu, fără minciuni, scuze si promisiuni.

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari

Si exista mereu un : "Am nevoie de tine" in spatele cuvintelor "Sunt bine"...

Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza

Nu ignora persoana careia ii pasa de tine. Pentru ca intr-o zi vei realiza ca ai pierdut luna, incercand sa numeri stelele...

- Domnisoară semănaţi cu o vedetă de la Hollywood -Mă faceţi să roșesc, și cu cine anume? - Cu iapa lui ZORRO!

FUNDA?

4 răspunsuri:
| sanducojocari1999 a răspuns:

Ceea cine esti se vede prin ceea ce faci
Fundabig grin

| sanducojocari1999 a răspuns:

Ceea cine esti se vede prin ceea ce faci
Fundabig grin

- Marusea da si am facut eu eri?big grinbig grin
- Ai baut wai ca o animala...big grinbig grin
- Sh shiam mai facut?big grinbig grin
- Grisha, asa de bat erai ieri, k ai luat stishka-n mînă sh'o rugai s nu mai plîngă big grinbig grin

-Vrei un pahar de vin?
-Nu!
-Cu dragostea cum stai?
-Toarna...big grinbig grinbig grin

| gabi88 a răspuns:

De ce sfaturi ai nevoie;* :*