| Gabriella_Ana_1990 a întrebat:

Imi spuneti si mie unde gasesc titanic 2 jack is back chiar daca e fan made ca nu poate fii tot fan made ca jack e inghetat intr-un cub, mormantul lui rose.va rog spuneti-mi cand apare daca eu vreau continuoarea ca IUBESC ACEST FILM! imi place titanicul vazut din atlantic, cum era construit atlanticul totul iubesc mai ales pe rose si pe jack si va rog fara titanic 2 din 2010 ca e o porcarie ce sa zic.happy

Răspuns Câştigător
| MollyA a răspuns:

Pai de fap nu exista poate ai gresit ceva. Partea initiala (intii) era deja cu sfirsit, adica insasi scenariul presupune ca rose povesteste despre corabia,, Titanic,,/tineretea ei/trecutul ei, in care jack pina la urma moare. Nu are cum sa fie vreo continuare pentru ca rose deja e ft batrina dar jack e undeva la fundul oceanului inghetat asaca nu prea cred sa mai apara ceva. Istoria deja s-a sfirsit! Intr-adevar minunat filmul, fara cuvinte!

| Gabriella_Ana_1990 explică (pentru MollyA):

Pe youtube este si de aceea intrebam ca eu n.am gasit si credeam ca exista

1 răspuns: