| MariaIulia75 a întrebat:

Iubiti Romania? Da ce?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Da...dar nu toti iubesc Romania... O iubesc deoarece aici m-am nascut, am crescut, chiar daca acum a ajuns. asa cum a ajuns, eu aici traiesc, am trait si POATE voi trai! La multi ani, romanilor!

4 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Da,e tara unde eu m-am nascut! Are o gramada de traditii si obiceiuri frumoase, peisaje uimitoare de natura, trebuie sa privim partile bune ale ei!

| Do??a a răspuns:

Binenţeles!
Pentru că România este ţara mea.

| DanDannn a răspuns:

Degeaba... Eu iubesc Romania, insa nu si (unii) oamenii care traiesc in ea!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Da...oricum eu nu am nicio parere...
da urasc ca sunt tigani in ea. ~x(