| RazzyFUnik a întrebat:

De ce iubiti Romania? De ce nu o iubiti? big grin

2 răspunsuri:
| nana21 a răspuns:

IubesC Romania foarte mult. Ea nu mi-a facut nimic, nu am nimic cu ea, ea este buna cu toti, ne ajuta sa traim, sa existam. sincer nu am nimi cu Romania, eu am ce am cu romanii irensponsabili care o polueaza si nu au grija de ea. ce a facut ea ca sa merite asta? in fine! nu avem ce face, asa sunt unii oameni si nu ii putem chimba, dar noi putem salva Romania si ii putem oferii iubirea pe care o merita! atat am avut de spusbatting eyelashes

| RazzyFUnik explică (pentru nana21):

Frumos vis dar ireal big grin in mare parte oamenii pleaca de aici pentru ca daca esti bun esti batjocorit. am inteles ce ai zis u insa ai prea mult optimism si o sa ai parte de mari dezamagiri asa cum am avut, am si voi avea cat voi mai fi pe aici. Interesanta ideea cu iubirea poate imi explici live daca avem ocaziatongue