| Tristul26 a întrebat:

De ce iubiti Romania?

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Pentru că gropi, țâgani și parlamentari.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca m-a format ca sofer profesionist si acum voi lucra pentru o multinationala engleza cu un salariu de inceput la 4.000€ echivalentul a 2.300 lire

| RAY a răspuns:

Romania e o tara frumoasa care are cam de toate ce ofera natura ma refer la reursce naturale, din pacate e locuita de cine nu trebuie

| J0B0MAT a răspuns:

Pentru ca e tara in care m-am nascut si unde se afla familia si persoane foarte speciale pentru mine.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Da, sunt o persoană foarte specială laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Tu nu, ca nu mai suntem prieteni tongue

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ba da. Nu mai suntem prieteni dar tot sunt o persoană specială.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Pentru altcineva poate esti.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Poate sad

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ești o rea, oricum.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

Tu esti cel mai rau, oricum

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Tu ești mult mai rea ca mine, oricum.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

N-am cum sa ajung la performanta asta laughing

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Performanța de a fi mai bună? Nicio șansă.

| J0B0MAT a răspuns (pentru T0T):

La performanta de a fi mai rea ca tine, rautateo.

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ești oricum mult mai rea ca mine. Se vedewinking

| T0T a răspuns (pentru J0B0MAT):

Bravo.

Răspuns utilizator avertizat
| Ragnarøk a răspuns:

Pentru trecutul glorios de-a lungul caruia n-am fost niciodata calcati in picioare. Pentru faptul ca am demonstrat Europei ca nu suntem de luat in deradere. Pentru ca avem una dintre cele mai vechi si complexe culturi prezente in spatiul european. Pentru imensele resurse naturale si peisajele fantastice. Pentru scriitorii, sculptorii, aviatorii si inventatorii ce s-au afirmat la nivel mondial. Pentru fosti conducatori ce au guvernat tara asta cu mandrie si corectitudine. Pentru ospitalitatea oferita si celor care nu merita. Pentru puterea de care au dat dovada stramosii nostri, puterea de a-si pastra identitatea, cultura si limba.

Prea pacat ca toate aceste aspecte sunt date uitarii din cauza instaurarii noului regim democrat capitalist care a planuit sa vanda Romania cu tot cu (,) cultura si poporul ei.